Rozbudowa drogi gminnej nr 104425B od drogi woj.nr 647-Trzcińskie-Potasie-droga gminna nr 104427B w km 2+411- 2+531 wraz z rozbudową i przebudową mostu przez Kanał Turośl w m. Trzcińskie w km 2+450
Gmina Turośl ul. Jana Pawła II 49 18-525 Turośl
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00172018
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00172018/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 09:48
- Lokalizacja
- Turośl, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ea95ba25-fffa-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 2910178718
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00172018 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa drogi gminnej nr 104425B od drogi woj.nr 647-Trzcińskie-Potasie-droga gminna nr 104427B w km 2+411- 2+531 wraz z rozbudową i przebudową mostu przez Kanał Turośl w m. Trzcińskie w km 2+450
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Turośl ul. Jana Pawła II 49 18-525 Turośl
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 450669890
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 49
1.5.2.) Miejscowość: Turośl
1.5.3.) Kod pocztowy: 18-525
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 504913483
1.5.8.) Numer faksu: 862786149
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zpioc@turosl.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.turosl.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://turosl.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa drogi gminnej nr 104425B od drogi woj.nr 647-Trzcińskie-Potasie-droga gminna nr 104427B w km 2+411- 2+531 wraz z rozbudową i przebudową mostu przez Kanał Turośl w m. Trzcińskie w km 2+4502.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ea95ba25-fffa-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172018
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001780/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Rozbudowa drogi gm. nr 104425B od drogi woj. nr 647-Trzcińskie-Potasie-droga gm.nr 104427B w km 2+411-2+531 wraz z rozbudowa i przebudową mostu przez Kanał Turośl e m. Trzcińskie w km 2+450
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00153910/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPK.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 682415,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: „Rozbudowa drogi gminnej nr 104425B od drogi wojewódzkiej nr 647-Trzcińskie-Potasie-droga gminna nr 104427B w km 2+411- 2+531 wraz z rozbudową i przebudową mostu przez Kanał Turośl w miejscowości Trzcińskie w km 2+450”. Szczegółowo zakres przedmiotu zamówienia i warunki realizacji określa dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, przedmiary robót oraz wzór umowy. Przedmiary robót dołączone do specyfikacji warunków zamówienia stanowią wyłącznie element pomocniczy, ułatwiający sporządzenie oferty. Roboty budowlane ujęte w dokumentacji projektowej, a nie ujęte w przedmiarach, nie będą traktowane jako roboty dodatkowe i nie będą finansowane przez Zamawiającego. Jeżeli występują rozbieżności pomiędzy dokumentacją projektową, a przedmiarami robót należy przyjąć za wiążące dokumentację projektową. Wymagania dotyczące gwarancji i rękojmi: 60 miesięcy od dnia odbioru końcowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Na powyższe postępowanie wpłynęły dwie oferty. Oferta z najkorzystniejszą ceną oraz okresem gwarancji i rękojmi 92 miesięcy w postępowaniu opiewa na kwotę 934 260,64 złotych brutto. Mając na uwadze, iż zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 839 370,66 złotych brutto i nie jest w stanie zwiększyć tych środków, należy uznać, iż wypełnione zostały przesłanki unieważnienia postępowania określone w art. 255 pkt 3 ustawy Prawo zamówień publicznych.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 934260,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1329720,28 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |