Dostawa i montaż wyposażenia stacji uzdatniania wody w Steniatynie oraz budowa oczyszczalni ścieków w Podlodowie
Gmina Łaszczów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00172170
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00172170/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2021-09-07 10:40
- Lokalizacja
- Łaszczów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c4434a5d-f44f-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9211987410
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00172170 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż wyposażenia stacji uzdatniania wody w Steniatynie oraz budowa oczyszczalni ścieków w Podlodowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łaszczów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950368954
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Chopina 14
1.5.2.) Miejscowość: Łaszczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-650
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: (84) 6611505
1.5.8.) Numer faksu: (84) 6611505
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@laszczow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://umlaszczow.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umlaszczow.bip.lubelskie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa i montaż wyposażenia stacji uzdatniania wody w Steniatynie oraz budowa oczyszczalni ścieków w Podlodowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c4434a5d-f44f-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172170
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002182/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Przebudowa i wyposażenie stacji uzdatniania wody na ujęciu w Steniatynie wraz z budową przydomowej oczyszczalni ścieków przy świetlicy wiejskiej w Podlodowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich - Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00135458/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RGN.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia stacji uzdatniania wody oraz
budowa oczyszczalni ścieków do 7,5 m3 która jest realizowana w ramach projektu „ Przebudowa
i wyposażenie stacji uzdatniania wody na ujęciu w Steniatynie wraz z budową przydomowej
oczyszczalni ścieków przy świetlicy wiejskiej w Podlodowie ”
2. Zakres prac obejmuje między innymi:
1) dostawę i montaż wyposażenia stacji uzdatniania wody w tym:
- wymianę pompy głębinowej,
- montaż odżelaziaczy i pompy płucznej
- montaż elementów łączących bloki technologiczne,
- roboty rozbiórkowe i remontowe w budynku stacji wodociągowej,
- badania instalacji , próby oraz rozruch technologiczny stacji uzdatniania wody,
2) wykonanie zewnętrznej instalacji kanalizacyjnej z oczyszczalnią ścieków w systemie rur
drenażowych dla budynku w miejscowości Podlodów.
3) inne elementy ujęte w załączniku Nr 7 i 8 do SWZ i wzorze umowy stanowiącym załącznik Nr
5 do SWZ.
4) zapewnienie serwisu gwarancyjnego obejmującego swoim zakresem wszystkie zamontowane
urządzenia (wszelkie materiały i urządzenia dostarcza bezpłatnie Wykonawca w ramach
gwarancji).
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają projekty budowlano-wykonawcze –
załącznik nr 7 do SWZ, przedmiary robót – załącznik nr 8 do SWZ i specyfikacje techniczne
wykonania i odbioru robót budowlanych – załącznik nr 9 do SWZ
4. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia ofert równoważnych w zakresie
zaproponowanych materiałów i urządzeń wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia,
dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz w
przedmiarach robót. Zamawiający dopuszcza ujęcie w ofercie, a następnie zastosowanie innych
materiałów i urządzeń niż podane w dokumentacji projektowej pod warunkiem zapewnienia
parametrów nie gorszych niż określone w tej dokumentacji. W takiej sytuacji zamawiający
wymaga złożenia stosownych dokumentów potwierdzających parametry tych materiałów lub
urządzeń. W sytuacji, gdy wykonawca zamierza zastosować inne materiały i urządzenia niż
podane w dokumentacji projektowej (materiały i urządzenia równoważne) winien dołączyć do
oferty wykaz zawierający materiały i urządzenia zawarte w dokumentacji projektowej oraz podać
ich równoważniki (nazwy materiałów i urządzeń zaproponowanych w ofercie). Do wykazu
wówczas należy dołączyć stosowne dokumenty zawierające parametry techniczne
zaproponowanych równoważnych materiałów i urządzeń.
5. Zamawiający wymaga, aby podczas montażu uwzględnić wymagania osób
niepełnosprawnych i dostępność dla nich elementów sterujących (montaż przeprowadzić w
sposób zapewniający możliwość wykonywania czynności obsługowych dla osób
niepełnosprawnych w szczególności poruszających się na wózkach inwalidzkich).
4.5.3.) Główny kod CPV: 42912330-4 - Aparatura do oczyszczania wody
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45252126-7 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania wody pitnej
45252127-4 - Roboty budowlane w zakresie oczyszczalni ścieków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyna złożona oferta podlegała odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |