Remont ulicy Kwiatowej w Legionowie na odc. od ul. Gajowej do ul. Zakopiańskiej
Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00172516
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00172516/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 12:30
- Lokalizacja
- Legionowo, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fcafd1c5-f503-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5361923243
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00172516 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ulicy Kwiatowej w Legionowie na odc. od ul. Gajowej do ul. Zakopiańskiej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000524832
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: marsz. Józefa Piłsudskiego 41
1.5.2.) Miejscowość: Legionowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-120
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@um.legionowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.legionowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/legionowo1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ulicy Kwiatowej w Legionowie na odc. od ul. Gajowej do ul. Zakopiańskiej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fcafd1c5-f503-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172516
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001598/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Naprawa nawierzchni jezdni i zjazdów fragmentu ul. Kwiatowej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136480/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Rz.271.23.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont ulicy Kwiatowej w Legionowie na odc. od ul. Gajowej do ul. Zakopiańskiej.
2. W ramach zamówienia przewidziano remont ulicy Kwiatowej w Legionowie na odcinku od ul. Zakopiańskiej do ul. Gajowej w celu poprawy warunków bezpieczeństwa ruchu poprzez poprawę stanu technicznego elementów układu drogowego. Zakres remontu uwzględnia remont elementów układu drogowego na odcinku ok. 500 m długości, tj. jezdni, chodników i zjazdów, bez wprowadzenia istotnych zmian w geometrii układu drogowego. Przewidziano remont jezdni, przełożenie chodników i zjazdów oraz wymianę krawężników przy zachowaniu istniejących geometrii. Opracowanie zakłada odtworzenie istniejącej geometrii jezdni z zachowaniem normatywnych spadków poprzecznych i podłużnych. W rejonie skrzyżowania z ul. Gajową w celu uspokojenia ruchu przewidziano wyniesione skrzyżowanie. W ramach zakresu robót przewidziano również odtworzenie istniejącego progu zwalniającego oraz wykonanie elementów uspokojenia ruchu, tzw. „szykan” w celu zakrzywiania toru jazdy pojazdów samochodowych. W celu zabezpieczenia jezdni i ścieżki rowerowej pomiędzy jezdnią, a ścieżką przewidziano wykonanie opaski z kostki brukowej w miejscu opaski z kruszywa łamanego. Lokalnie przewidziano korektę łuków na skrzyżowaniach w celu dostosowania ich parametrów do obowiązujących normatywów.
3. Na odcinku od ul. Gajowej do ul. Zakopiańskiej przewidziano remont nawierzchni chodników z wykorzystaniem materiału z rozbiórki. W celu uzupełnienia brakujących ilości nawierzchni należy użyć materiału udostępnionego przez zamawiającego. Lokalnie zakłada się uzupełnienie podbudów. Zakłada się również wymianę krawężników i obrzeży drogowych w rejonie przekładanych chodników. Spadek poprzeczny chodnika – 2,0% w kierunku jezdni, szerokość nawierzchni chodnika min. 2,0 m.
4. Na odcinku od ul. Gajowej do ul. Zakopiańskiej przewidziano remont nawierzchni zjazdów z wykorzystaniem materiału z rozbiórki. W celu uzupełnienia brakujących ilości nawierzchni należy użyć materiału wykonawcy. Lokalnie zakłada się uzupełnienie podbudów. Zakłada się również wymianę krawężników i/lub obrzeży drogowych w rejonie przekładanych zjazdów. Spadek poprzeczny zjazdów należy dostosować do istniejących uwarunkowań terenowych, maks. 5,0% (podłużny). Szerokość nawierzchni zjazdów należy odtworzyć zgodnie ze stanem istniejącym lub dostosować do istniejących bram wjazdowych.
Planowana jest miejscowa przebudowa ścieżki rowerowej w celu dostosowania niwelety do projektowanego wyniesionego skrzyżowania.
Na remontowanym odcinku drogi przewidziano wymianę istniejących wpustów ulicznych.
Miejsca łączenia nowych i starych nawierzchni bitumicznych oraz istniejących nawierzchni bitumicznych z elementami brukarskimi należy uszczelnić bitumiczną masą zalewową.
W ramach robót budowlanych przewiduje się do wykonania:
1. roboty przygotowawcze,
2. roboty rozbiórkowe,
3. wykonanie korytowania pod projektowane konstrukcje nawierzchni,
4. ułożenie krawężników, obrzeży,
5. wykonanie warstw podbudowy,
6. wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych,
7. wykonanie nawierzchni chodnika i zjazdów,
8. regulacje urządzeń infrastruktury technicznej oraz częściowa wymiana elementów odwodnienia,
9. roboty wykończeniowe,
10. wdrożenie stałej organizacji ruchu.
Szczegółowy zakres robót określa plan zagospodarowania terenu (obejmujący odcinek od ul. Gajowej do ul. Zakopiańskiej), przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz projekt stałej organizacji ruchu (obejmujący odcinek od ul. Gajowej do ul. Zakopiańskiej).
W ramach przedmiotu zamówienia należy wdrożyć stałą organizację ruchu – zgodnie z projektem (dla odcinka od ul. Gajowej do ul. Zakopiańskiej).
Po stronie wykonawcy pozostaje opracowanie i wdrożenie na czas remontu czasowej organizacji ruchu wraz ze wszystkimi uzgodnieniami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233330-1 - Fundamentowanie ulic
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232460-4 - Roboty sanitarne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45233292-2 - Instalowanie urządzeń ochronnych
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którązamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający
może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |