Poprawa dostępności do zasobów kultury w Płońsku.
Gmina Miasto Płońsk reprezentowana przez Burmistrza Miasta Płońsk
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00172558
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00172558/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 12:39
- Lokalizacja
- Płońsk, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a3078be8-bede-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5671783718
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00172558 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa dostępności do zasobów kultury w Płońsku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Płońsk reprezentowana przez Burmistrza Miasta Płońsk
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377847
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Płocka 39
1.5.2.) Miejscowość: Płońsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-100
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: plonsk@plonsk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.plonsk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://plonsk.ezamawiajacy.pl/app/login1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa dostępności do zasobów kultury w Płońsku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a3078be8-bede-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172558
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000372/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Poprawa dostępności do zasobów kultury w Płońsku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Mechanizm Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (MF EOG) 2014-2021 oraz Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu „Kultura” Działanie 1 „Poprawa zarządzania dziedzictwem kulturowym”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00069148/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia w ramach zadania inwestycyjnego pn. Poprawa dostępności do zasobów kultury w Płońsku jest:
1) rozbudowa i przebudowa wieży ciśnień do funkcji planetarium i obserwatorium astronomicznego, budowa przyłącza kanalizacyjnego, wodociągowego, wewnętrznej linii zasilającej,
2) przebudowa budynku komunalnego po byłym dworcu PKP do funkcji muzeum ziemi płońskiej, przebudowa przyłącza kanalizacyjnego, budowa wewnętrznej linii zasilającej,
3) zagospodarowanie otoczenia wchodzącego w skład zabytkowego zespołu budynków.
Oba obiekty zlokalizowane są w Płońsku przy ulicy Towarowej 9 na działkach nr ewid.
1/36, 1/37 i 1/39 i stanowią zabytek nieruchomy wpisany do rejestru zabytków Województwa Mazowieckiego pn. Zespół budowlany dworca kolejowego ul. Towarowa 9, budynek dworca, wieża wodociągowa, podjazd, alejka z układem zieleni. Obiekty posadowione są w bezpośredniej bliskości peronów linii kolejowej Nasielsk-Toruń.
Nadzór archeologiczny, koszty i formalności z nim związane będą realizowane staraniem Wykonawcy.
Inwestycja jest dofinansowana ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego (MF EOG) 2014-2021 oraz Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego
i Sportu w ramach programu „Kultura” Działanie 1 „Poprawa zarządzania dziedzictwem kulturowym”
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp - cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.Uzasadnienie:
Zamawiający może przeznaczyć na realizację zamówienia kwotę 6 213 545,92 zł.
Po odrzuceniu oferty Wykonawcy Mirmex - Mirosław Klimkowski, ul. Małachowskiego 4/25, 05-270 Marki cena kolejnej oferty ( nr 4) przekracza kwotę, którą Zamawiający może przeznaczyć na realizację zamówienia.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6180750,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10243777,33 PLN
| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |