Remont pokrycia dachu w budynku nr 2 na terenie COSSG w Koszalinie.

Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00172352
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00172352/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-07 11:38
Lokalizacja
Koszalin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f5a2c996-f048-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6690504424
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeWykonywanie pokryć dachowychKładzenie rynienRoboty instalacyjne elektryczneOchrona odgromowa

Wykonawcy

1 przyznane

WIESŁAW NOWOTARSKIKoszalin, PL · lot 0
409 777 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00172352 z dnia 2021-09-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont pokrycia dachu w budynku nr 2 na terenie COSSG w Koszalinie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 33037474200000

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 92

1.5.2.) Miejscowość: Koszalin

1.5.3.) Kod pocztowy: 75-531

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.cossg@strazgraniczna.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cos.strazgraniczna.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/cossg

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont pokrycia dachu w budynku nr 2 na terenie COSSG w Koszalinie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5a2c996-f048-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172352

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00012640/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont pokrycia dachu w budynku nr 2 na terenie COSSG w Koszalinie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00130702/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: Sprawa nr 06/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 406504,07 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. W ramach przedsięwzięcia remontu dachu planuje się wykonanie niżej wymieniowego zakresu robót:
 wyznaczenie strefy niebezpiecznej terenu robót, wydzielenie terenu prowadzenia robót barierami z siatki i oznakowanie, zgodnie z przepisami montaż rusztowań zewnętrznych rurowych,
 montaż daszków ochronnych o konstrukcji drewnianej nad przejściami dla pieszych,
 rozbiórka obróbek blacharskich, rynien i rur spustowych z blachy,
 demontaż przewodów uziemiających i odgromowych,
 rozbiórka pokrycia z papy z dachów drewnianych – część płaska,
 rozbiórka pokrycia dachowego z blachy – część stroma,
 rozbiórka desek okapowych,
 rozbiórki deskowania dachu,
 przemurowanie kominów z cegieł, cegła klinkierowa pełna na zaprawie z trasem - otwory wentylacyjne boczne,
 wywiezienie odpadów budowlanych zgodnie z przepisami ustawy o odpadach,
 wykonanie nowych czap kominowych,
 montaż ław kominiarskich, stop[ni kominiarskich
 oczyszczenie elementów drewnianych z usunięciem warstwy zagrzybionej przy zastosowaniu szczotek stalowych,
 impregnacja ogniochronna elementów drewnianych dachu,
 deskowanie połaci dachowych z tarcicy nasyconej impregnowanych ogniowo – części płaskie dachu,
 montaż deski okapowej,
 ułożenie na krokwiach ekranu zabezpieczającego z folii - membrana paroprzepuszczalna,
 montaż łat 38x50mm na części stromej dachu,
 montaż obróbek, rynien i rur spustowych z blachy tytan cynk gr. 060mm,
 pokrycie dachu dachówką karpiówką ceramiczną w koronkę w kolorze ciemnoszarym- część stroma,
 montaż taśmy pod gąsiory, montaż gąsiorów,
 montaż instalacji odgromowej,
 wykonanie badań i pomiarów instalacji odgromowej, sporządzenie protokołów,
 uprzątnięcie miejsca robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45261320-3 - Kładzenie rynien

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45312310-3 - Ochrona odgromowa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 409777,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 424463,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 409777,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPUH Termo-Dach Wiesław Nowotarski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 669-112-47-12

7.3.3) Ulica: ul. Szczecińska 4

7.3.4) Miejscowość: Koszalin

7.3.5) Kod pocztowy: 75-123

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-03

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 409777,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane