POSTĘPOWANIE NA PRZEBUDOWĘ I WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW OŚWIATOWYCH POWIATU ŁAŃCUCKIEGO WRAZ Z WYKONANIEM PARKINGÓW I MODERNIZACJĄ DRÓG WEWNĘTRZNYCH – ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W ŁAŃCUCIE

POWIAT ŁAŃCUCKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00172546
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00172546/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-07 12:36
Lokalizacja
Łańcut, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3a1702f6-b708-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
8151632564
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

TADEUSZ SZCZEPAŃSKIRzeszów, PL · lot 0
4 327 602,58 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00172546 z dnia 2021-09-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
POSTĘPOWANIE NA PRZEBUDOWĘ I WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW OŚWIATOWYCH POWIATU ŁAŃCUCKIEGO WRAZ Z WYKONANIEM PARKINGÓW I MODERNIZACJĄ DRÓG WEWNĘTRZNYCH
– ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W ŁAŃCUCIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT ŁAŃCUCKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581376

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2

1.5.2.) Miejscowość: Łańcut

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-100

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.7.) Numer telefonu: 172256971

1.5.8.) Numer faksu: 172256970

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatlancut.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatlancut.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.powiat-lancut.itl.pl/bip/index.php?page=zwykly.php&under=92&grp=21&dep=691

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

POSTĘPOWANIE NA PRZEBUDOWĘ I WYPOSAŻENIE OBIEKTÓW OŚWIATOWYCH POWIATU ŁAŃCUCKIEGO WRAZ Z WYKONANIEM PARKINGÓW I MODERNIZACJĄ DRÓG WEWNĘTRZNYCH
– ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W ŁAŃCUCIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3a1702f6-b708-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172546

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003655/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Przebudowę i wyposażenie obiektów oświatowych powiatu łańcuckiego wraz z wykonaniem parkingów i modernizacją dróg wewnętrznych – Zespół Szkół Technicznych w Łańcucie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00057044/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR.272.1.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 4032787,72 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest inwestycja budowlana, której zakres obejmuje:
ZADANIE 1. Przebudowę i zmianę sposobu użytkowania części budynku mieszkalnego na budynek usługowo-mieszkalny (usługi dydaktyczne) oraz budowę miejsc postojowych. Obiekt jest wpisany do rejestru zabytków pod Nr rejestru A-1023. Budynek dawnej Rządcówki zlokalizowany jest na dz. Nr ew. gr. 3915/11 w Łańcucie.
ZADANIE 2. Przebudowę dróg wewnętrznych, ciągów pieszo-jezdnych i parkingów. Zakres prac obejmuje drogę wewnętrzną, parkingi oraz chodniki. Obiekty znajdują się na działkach nr 3915/11, 3915/7 leżących na terenie miasta Łańcuta.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4327602,58 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6000000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4327602,58 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe POLBUD Tadeusz Szczepański

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8131006421

7.3.3) Ulica: Ul. Słowackiego 24

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-060

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty sanitarne - ALFA II Wiesław Sztajura
roboty elektryczne - ELNET Usługi Elektryczne Ireneusz Brewczyński

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4327602,58 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2022-08-09
2021-09-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane