„Przebudowa dróg gminnych nr 150213 (ul. Chrzanowska), 150251W, 150212W w zakr. wykon. chodnika w Chrzanowie Dużym oraz remont drogi nr 150987W (ul. Zachodnia), drogi nr 150861W (ul. Nowy Grodzisk)
GMINA GRODZISK MAZOWIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00172667
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00172667/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 13:09
- Lokalizacja
- Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8aa0b00f-e546-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5291745901
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00172667 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa dróg gminnych nr 150213 (ul. Chrzanowska), 150251W, 150212W w zakr. wykon. chodnika w Chrzanowie Dużym oraz remont drogi nr 150987W (ul. Zachodnia), drogi nr 150861W (ul. Nowy Grodzisk)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GRODZISK MAZOWIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269137
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. T. Kościuszki 12A
1.5.2.) Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-825
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@grodzisk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.grodzisk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa dróg gminnych nr 150213 (ul. Chrzanowska), 150251W, 150212W w zakr. wykon. chodnika w Chrzanowie Dużym oraz remont drogi nr 150987W (ul. Zachodnia), drogi nr 150861W (ul. Nowy Grodzisk)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8aa0b00f-e546-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172667
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00010776/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.83 Przebudowa drogi gminnej ul. Chrzanowska w zakresie wykonania chodnika w Chrzanowie Dużym oraz remont chodnika ul. Zachodnia w Grodzisku Maz.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00115239/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.80.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
„Przedmiotem zamówienia jest
„Przebudowa dróg gminnych nr 150213 (ul. Chrzanowska), 150251W, 150212W w zakresie wykonania chodnika w Chrzanowie Dużym w gm. Grodzisk Mazowiecki (Zadanie 1) oraz remont drogi nr 150987W (ul. Zachodnia), drogi nr 150861W (ul. Nowy Grodzisk) w Grodzisku Mazowieckim (Zadanie 2).”
1. Opis podstawowego zakresu robót:
Inwestycja stanowi dwa Zadania:
• Zadanie 1: Przebudowę dróg gminnych nr 150213 (ul. Chrzanowska), 150251W, 150212W w zakresie wykonania chodnika w Chrzanowie Dużym w gm. Grodzisk Mazowiecki.
• Zadanie 2: Remont drogi nr 150987W (ul. Zachodnia), drogi nr 150861W (ul. Nowy Grodzisk) w Grodzisku Mazowieckim.
Szczegółowy opis zamówienia zawiera SWZ i załączniki 7, 7a
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 701100 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1279137,20 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 701100 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MABAU Sp.z o.o. Sp.k.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1231308715
7.3.3) Ulica: Alternatywy 9
7.3.4) Miejscowość: Szymanów
7.3.5) Kod pocztowy: 05-532
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 701100 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-07-16| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |