Plac sportowo-rekreacyjny w Gminie Trzciana.

Gmina Trzciana

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00172466
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00172466/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-07 12:13
Lokalizacja
Trzciana, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d9eb6b69-e864-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8681021259
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyposażenie placów zabawRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ MATERAPustków 288, PL · lot 0
178 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00172466 z dnia 2021-09-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Plac sportowo-rekreacyjny w Gminie Trzciana.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzciana

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660648

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Trzciana 302

1.5.2.) Miejscowość: Trzciana

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-733

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.7.) Numer telefonu: 146484420

1.5.8.) Numer faksu: 146136301

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@trzciana.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzciana.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://trzciana.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Plac sportowo-rekreacyjny w Gminie Trzciana.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9eb6b69-e864-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172466

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002971/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Plac sportowo-rekreacyjny w Gminie Trzciana.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00119176/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RISKIR.271.1.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 155045,27 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa placu sportowo-rekreacyjnego w Trzcianie. Plac zostanie utworzony na działce ewid. nr 1178/7 w miejscowości Trzciana.

Budowa placu sportowo-rekreacyjnego obejmie następujące elementy:
a)Wykonanie nawierzchni bezpiecznej żwirkowej o pow. 524,50m2:
Wykorytowanie terenu stanowiącego obszar strefy bezpieczeństwa, ułożenie betonowych obrzeży o wym. 6x20cm na ławie z betonu B15, ułożenie geowłókniny separacyjnej, ułożenie warstwy z okrągłego żwirku płukanego, wielkość ziaren 2-8mm zgodnego z normą-grubość 30cm.
b)Urządzenie placu:
Dostawa i montaż elementów: zjazd linowy, piramida ze zjeżdżalnią, skoczki z tyczką (6 szt), stópki, linarium, drabinka pozioma, drążki potrójne, karuzela pionowa, tablica z regulaminem placu sportowo-rekreacyjnego.

Wszystkie urządzenia muszą być wykonane z materiałów dopuszczonych do obrotu na terenie Polski i Unii Europejskiej, tj. posiadających znak CE albo deklaracji zgodności ze znakiem CE lub certyfikaty wystawione przez producenta oraz winny być wykonane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.
Wykonawca jest zobowiązany przez podpisaniem umowy do dostarczenia certyfikatów lub deklaracji zgodności dla każdego urządzenia.

2. Przedmiot zamówienia ma być wykonany w oparciu o projekt zagospodarowania, stanowiący załącznik do SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera przedmiar robót, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz projekt zagospodarowania.
Zamawiający zastrzega, że na etapie realizacji zamówienia od Wykonawcy zostaną odebrane tylko i wyłącznie te urządzenia dostarczone na plac sportowo-rekreacyjny, które w całości będą zgodne z wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania.
Zamawiający dopuszcza możliwość odstępstw od podanych wszystkich wymiarów urządzeń opisanych w dokumentacji +/- 30cm z jednoczesnym zachowaniem podanych dla każdego urządzenia wymiarów strefy bezpiecznej.

3. Zamówienie realizowane jest w ramach projektu: „Małopolska infrastruktura rekreacyjno-sportowa - MIRS” w 2021 roku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 178000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 281940,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 178000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Paweł Matera Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa EPX Architektura Ogrodowa

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 872-217-15-19

7.3.4) Miejscowość: Pustków 288

7.3.5) Kod pocztowy: 39-205

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 178000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane