Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1729K Leśnica – Stryszów – Zembrzyce w m. Stronie – zamówienie dodatkowe

Powiat Wadowicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00172968
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00172968/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-07 14:15
Lokalizacja
Wadowice, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-464c8a6b-0fd3-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5512129478
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

Wykonawcy

1 przyznane

MATEUSZ GANCARCZYKŚleszowice, PL · lot 0
62 868,89 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00172968 z dnia 2021-09-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1729K Leśnica – Stryszów – Zembrzyce w m. Stronie – zamówienie dodatkowe

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Batorego 2

1.5.2.) Miejscowość: Wadowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - związek jednostek samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1729K Leśnica – Stryszów – Zembrzyce w m. Stronie – zamówienie dodatkowe

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-464c8a6b-0fd3-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172968

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000892/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja dróg powiatowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1729K Leśnica – Stryszów – Zembrzyce w m. Stronie na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową nr 1706K w stronę m. Leśnica na dł. ok. 60 m – zamówienie dodatkowe" zmówienie dodatkowe do zamówienia podstawowego o nr referencyjnym NIZ.272.TP.46.2020 – ogłoszenie o zamówieniu
nr 2021/BZP 00041597/01 z dnia 2021-04-27 polegające na powtórzeniu tego samego rodzaju
zamówienia. Zamówienie to zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu podstawowym jw.
oraz jego wartość została uwzględniona w całkowitej wartości tegoż zamówienia.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-698db5f8-a74c-11eb-911f- 9ad5f74c2a25

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.WR.2.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 51112,92 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie obejmuje:
 roboty pomiarowe
 rozebranie podbudowy z kruszywa,
 cięcie szczelin w nawierzchni bitumicznej,
 roboty ziemne,
 podbudowa z kruszyw naturalnych
 podbudowa stabilizowana cementem,
 wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych,
 ustawienie krawężników betonowych,
 wykonanie chodników kostki betonowej,
 ustawienie obrzeży betonowych,
 ułożenie ścieku przykrawężnikowego z kostki,
 wykonanie studni rewizyjnych,
 wykonanie rowu krytego z rur z tworzyw sztucznych,
 wykonanie studni wodościekowych,
 wykonanie przykanalików z tworzyw sztucznych,
 wykonanie drenażu z rur perforowanych z tworzyw sztucznych w opsypce z kruszywa
 ułożenie korytek betonowych
 umocnienie skarp koszami siatkowo – kamiennymi
 ustawienie poręczy ochronnych
 remont przepustu betonowego

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 62868,89 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 62868,89 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 62868,89 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BRUK-SPEC” Przedsiębiorstwo Budowlane Mateusz Gancarczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 552 141 22 97

7.3.4) Miejscowość: Śleszowice

7.3.5) Kod pocztowy: 34-210

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 62868,89 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-10-29
2021-09-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane