Budowa skateparku w m. Kiełczów, gm. Długołęka
Gmina Długołęka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00172760
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00172760/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 13:30
- Lokalizacja
- Długołęka, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-69b144f2-ea15-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9111102754
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00172760 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa skateparku w m. Kiełczów, gm. Długołęka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długołęka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935017
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Robotnicza 12
1.5.2.) Miejscowość: Długołęka
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-095
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gmina.dlugoleka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dlugoleka.bip.net.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://dlugoleka.bip.net.pl/?c=8351.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa skateparku w m. Kiełczów, gm. Długołęka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69b144f2-ea15-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172760
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003118/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.25 Budowa skateparku w m. Kiełczów, gm. Długołęka
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00122770/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.33.2021.MK
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie skateparku w m. Kiełczów w technologii hybrydowej (płyta skateparku i środkowa część przeszkód winna zostać wykonana jako monolityczna – żelbetowa, natomiast przeszkody skrajne winny być kompozytowe, montowane do płyty) o pow. ok 400 m2 oraz nawierzchni utwardzonej z kostki betonowej o pow. ok 170 m2. Skatepark zlokalizowany będzie na działce nr 248 obręb 0020 Kiełczów na terenie zielonym w pobliżu szkoły podstawowej. Skatepark wykonany będzie w technologii hybrydowej: płyta skateparku i środkowa część przeszkód zostanie wykonana jako monolityczna – żelbetowa, natomiast przeszkody skrajne winny być kompozytowe, montowane do płyty. Płyta żelbetowa gr 15 cm z betonu C20/25, hydrotechnicznego W8, mrozoodporność F150 z wyprofilowanymi przeszkodami dostosowanymi do jazdy na nich na deskorolkach, rolkach, hulajnogach i rowerach. Nawierzchnia musi być równa i gładka (dla osób poruszających się na deskorolce lub rolkach z kółkami o średnicy 44–59 mm nie może być żadnych odczuwalnych nierówności w nawierzchni jezdnej) oraz odporna na punktowe uderzenia.
1) Na powierzchni skateparku zainstalowane winny być przeszkody w formie elementów żelbetowych, płyt lub ścian, zbrojonych takie jak grindboxy, hopki, banki, skocznie i schody oraz elementy wykonane ze stali ocykowanej ogniowo takie jak poręcze, rurki, barierki i okucia.
2) W otoczeniu skateparku winna zostać wykonana powierzchnia utwardzona oraz elementy małej architektury takie jak m.in.: ławki, kosze na śmieci, stojaki rowerowe. Ponadto teren inwestycji zostanie oświetlony
3) Zakres robót budowlanych związanych z budową skateparku przewiduje m.in.:
a) Wykonanie płyty żelbetowej z wyprofilowanymi w niej przeszkodami skateparku;
b) Montaż gotowych przeszkód kompozytowych na płycie żelbetowej skateparku;
c) Wykonanie linii kablowej oświetlenia parkowego;
d) Wykonanie oświetlenia skateparku poprzez rozbudowę istniejącego oświetlenia;
e) Budowa utwardzonego dojścia do obiektu;
f) Montaż tablicy z regulaminem;
g) Montaż elementów małej architektury;
h) Prace porządkowe.
4. Szczegółowo zakres i przedmiot zamówienia opisany jest w:
1) dokumentacji projektowej (Załącznik nr 8 do SWZ) opracowanej przez Mirosława Macioszek Pracownia Projektów MODUS z siedzibą w Krakowie 31-517 przy
ul. Narciarskiej 2f/34, w tym:
a) Projekcie budowlano – wykonawczym z listopada 2020r.,
b) Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych z listopada 2020,
c) Decyzji Starosty Powiatu Wrocławskiego - pozwolenia na budowę nr 312/2021 z dnia 29.01.2021r., która stała się prawomocna dnia 25.02.2021r.
2) niniejszej SWZ,
3) projekcie umowy (Załącznik nr 1 do SWZ),
4) przedmiarze robót (Załącznik nr 9 do SWZ)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212140-9 - Obiekty rekreacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262300-4 - Betonowanie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 909507,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 909507,35 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 909507,35 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Dombud Anna Zadorożna Ryszard Zadorożny Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6310114652
7.3.3) Ulica: Chorzowska 64
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 909507,35 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |