Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Radwanicach – droga o nawierzchni tłuczniowej.
GMINA RADWANICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00173005
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00173005/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 14:25
- Lokalizacja
- Radwanice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-668042f9-0402-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6922256490
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173005 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Radwanicach
– droga o nawierzchni tłuczniowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RADWANICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647630
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Przemysłowa 17
1.5.2.) Miejscowość: Radwanice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-160
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 767592014
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@radwanice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.radwanice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.radwanice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Radwanicach– droga o nawierzchni tłuczniowej.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-668042f9-0402-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173005
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003579/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Radwanice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157185/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: InII.271.31.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w
Radwanicach – droga o nawierzchni tłuczniowej obejmująca wykonanie przebudowy drogi
gminnej poprzez wzmocnienie jej konstrukcji oraz wykonanie nawierzchni z mieszanki kruszyw
granitowych zagęszczonych mechanicznie wraz z warstwą klinującą grysu granitowego.
Odprowadzenie wód opadowych zgodnie z przyjętymi spadkami podłużnymi i poprzecznymi na
całym odcinku drogi.
Długość drogi: 2 730,00 m
Szerokość drogi: 4,00 m
Szerokość poboczy gruntowych 0,50 m
Powierzchnia drogi ze skrzyżowaniem: 10 949,20 m2
Powierzchnia poboczy obustronnych: 2 651,60 m2
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Dnia 7 września 2021 roku o godzinie 10:00 upłynął termin składania ofert w postepowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na przebudowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Radwanicach – droga o nawierzchni tłuczniowej. Do upływu wyznaczonego terminu nie wpłynęła żadna oferta.| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |