Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1767K Wadowice - Wieprz w m. Frydrychowice na o długości ok. 160 m – zamówienie dodatkowe
Powiat Wadowicki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00173038
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00173038/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 14:32
- Lokalizacja
- Wadowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-08239442-0fd6-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5512129478
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173038 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1767K Wadowice - Wieprz w m. Frydrychowice na o długości ok. 160 m – zamówienie dodatkowe
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Wadowicki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072183421
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Batorego 2
1.5.2.) Miejscowość: Wadowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@powiatwadowicki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiatwadowicki.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1767K Wadowice - Wieprz w m. Frydrychowice na o długości ok. 160 m – zamówienie dodatkowe2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-08239442-0fd6-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173038
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000892/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja dróg powiatowych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 1767K Wadowice - Wieprz w m. Frydrychowice na o długości ok. 160 m – zamówienie dodatkowe" zmówienie dodatkowe do zamówienia podstawowego o nr referencyjnym NIZ.272.TP.46.2020 – ogłoszenie o zamówieniu nr 2021/BZP 00041597/01 z dnia 2021-04-27 polegające na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówienia. Zamówienie to zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu podstawowym jw. oraz jego wartość została uwzględniona w całkowitej wartości tegoż zamówienia.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-698db5f8-a74c-11eb-911f- 9ad5f74c2a25
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NIZ.272.WR.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 111119,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie obejmuje:
roboty pomiarowe,
usunięcie warstwy ziemi urodzajnej,
roboty rozbiórkowe,
roboty ziemne,
wykopy oraz przekopy,
wykonanie studzienek rewizyjnych, ściekowych,
kanały z rur z tworzyw sztucznych, przykanaliki,
zasypywanie wykopów,
ławy pod krawężniki, obrzeża,
krawężniki betonowe,
obrzeża betonowe,
profilowanie i zagęszczanie podłoża,
podbudowa z kruszyw łamanych, z masy mineralno-asfaltowej,
nawierzchnie z masy mineralno – asfaltowej,
oczyszczenie i skropienie nawierzchni drogowych,
nawierzchnie chodnika z kostki brukowej betonowej,
humusowanie i obsianie trawą,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 136677,19 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 136677,19 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 136677,19 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Wykonawczy „KOMMEL” mgr inż. Bronisław Merak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 551-000-35-89
7.3.4) Miejscowość: Barwałd Sredni
7.3.5) Kod pocztowy: 34-124
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 136677,19 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-29| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |