Przebudowa DP4311E Jakubów Lubochnia
Zarzad Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00173037
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00173037/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 14:32
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4977b97d-db33-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7732093358
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173037 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa DP4311E Jakubów Lubochnia
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarzad Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590653653
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Św. Antoniego 41
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@powiat-tomaszowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zdptomaszowmaz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.zdptomaszowmaz.pl/zdp3801312021-przebudowa-dp4311e-jakubow-lubochnia.html?1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wykonywanie obowiązków zarządcy dróg w zakresie planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania i ochrony dróg zgodnie z ustawą o drogach publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa DP4311E Jakubów Lubochnia2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4977b97d-db33-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173037
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004555/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Przebudowa DP 4311E Jakubów - Lubochnia
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00103236/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.3801.31.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.2. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie i odbiór robót budowlanych dla przedmiotowej inwestycji. Długość odcinka objętego robotami budowlanymi wynosi 780,00m. Lokalizacja: gmina Lubochnia, powiat tomaszowski, województwo łódzkie.
1. Istniejący stan zagospodarowania terenu
Odcinek drogi który przewidziany jest do przebudowy wraz z elementami odwodnienia wynosi ok. 780mb i położony jest na terenie Gminy Lubochnia - m. Jakubów, Lubochnia. Odcinek rozpoczyna się końcu wykonanych robót w ramach rozbudowy drogi S8 w miejscowości Jakubów dalej przebiega przez tereny zabudowane i niezabudowane tej miejscowości. W dalszym przebiegu to tereny miejscowości Lubochnia. Odcinek kończy się za skrzyżowaniem DP 4311E z drogą gminną biegnącą w kierunku m. Lubochnia Górki
W chwili obecnej droga utwardzona o nawierzchni bitumicznej o szer. ok. 7,2m. Odwodnienie odbywa się: powierzchniowo do rowów przydrożnych, odcinkami zanikających, oraz pobocza gruntowe - własne nieutwardzone tereny. Na planowanym do przebudowy odcinku drogi występuje jednostronny chodnik wraz ze zjazdami z kostki brukowej betonowej. W ciągu DP 4311E występujące skrzyżowania z drogami bocznymi gminnymi w postaci skrzyżowań zwykłych.
2. Zakres robót objęty zamówieniem
Przewiduje się przebudowę układu komunikacyjnego w celu poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogi powiatowej nr 4311E Jakubów - Lubochnia na odcinku 780m. Na odcinku objętym zakresem zadania zostaną wykonane roboty drogowe. Przebudowie zostanie poddana nawierzchnia jezdni. Istniejąca nawierzchnia jezdni zostanie poddana frezowaniu profilującemu, na jezdni zostanie wykonana nowa warstwa ścieralna z mieszanek mineralno bitumicznych. W miejscach zdeformowanych zaplanowano wymianę całej konstrukcji drogi. Skrzyżowania z drogami niższych kategorii zostaną przebudowane. Przewiduje się także wykonanie pobocza utwardzonego z kruszywa po stronie lewej drogi. Istniejące chodnik prawostronny pozostaje bez zmian. Przebudowane zostaną istniejące zjazdy i wybudowane nowe zjazdy indywidualne. Nawierzchnia zjazdów do posesji zabudowanych zostanie wykonana z kostki brukowej betonowej na podbudowie z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie, natomiast nawierzchnia zjazdów do pól uprawnych zostanie wykonana z kruszywa łamanego stabilizowanego mechanicznie. Poprawiony zostanie system odprowadzania wód opadowych i roztopowych z korony drogi poprzez nadanie odpowiednich spadków podłużnych i poprzecznych. Istniejące rowy drogowe zostaną odtworzone i wyremontowane w celu dostosowania do projektowanych rozwiązań geometrycznych drogi. Wzdłuż rowów przewidziano pod zjazdami budowę przepustów. Przebudowie podlega istniejąca zatoka autobusowa z dojściem oraz budowa jednego peronu przystankowego.
Wykonane zostanie nowe oznakowanie poziome i pionowe zgodnie z projektem stałej organizacji ruchu. Wszystkie roboty związane z przedmiotowym zadaniem przebiegać będą w starym śladzie.
Podstawowym zakresem inwestycji polegającym na przebudowie drogi jest:
- rozbiórka elementów drogi kolidujących z wykonywaniem robót,
- zasadnicze roboty ziemne (korytowanie, wykonanie nasypów),
- wykonanie warstwy gruntu stabilizowanego cementem Rm=2,5MPa,
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,
- wbudowanie nawierzchni bitumicznych,
- umocnienie poboczy kruszywem łamanym,
- budowa chodnika z kostki betonowej,
- przebudowa istniejących i budowa nowych zjazdów indywidualnych,
- budowa kanału technologicznego,
- odtworzenie istniejących i wykonanie nowych rowów przydrożnych,
- wykonanie nowego oznakowania pionowego i poziomego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 842576,38 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 892290,03 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 842576,38 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 590612306
7.3.4) Miejscowość: Piotrków Trybunalski
7.3.5) Kod pocztowy: 97-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 842576,38 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |