Przebudowa drogi powiatowej nr 1345 D Marcinowo – Rzepotowice etap II – droga dojazdowa do gruntów rolnych
Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00172636
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00172636/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 13:01
- Lokalizacja
- Trzebnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e7076af6-dd7f-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9151626021
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00172636 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 1345 D Marcinowo – Rzepotowice etap II – droga dojazdowa do gruntów rolnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Trzebnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 932712041
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Łączna 1c
1.5.2.) Miejscowość: Trzebnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 55-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 713870617
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@powiat.trzebnica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drogi.trzebnica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 1345 D Marcinowo – Rzepotowice etap II – droga dojazdowa do gruntów rolnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e7076af6-dd7f-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172636
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001067/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Przebudowa drogi powiatowej nr 1354 D Marcinowo-Rzepotowice etap II- droga dojazdowa do gruntów rolnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00104183/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DTiZP/200/10/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadania pn.:
,,Przebudowa drogi powiatowej nr 1345 D Marcinowo – Rzepotowice etap II – droga dojazdowa do gruntów rolnych”.
2. Zakres robót obejmuje:
Przewidziany do przebudowy odcinek drogi powiatowej nr 1345D znajduje się pomiędzy przebudowywanymi odcinkami drogi powiatowej na odcinku 436m. Projektowana szerokość jezdni wynosi 3,7m.Od km 0+000 do km 0+436 zaprojektowano profilację istniejącej nawierzchni bitumicznej warstwą z AC16W w ilości 125 kg/m2 wraz ze skropieniem między warstwowym asfaltem 50/170 w ilości od 0,4-0,6 kg/m2 na całej szerokości. Na warstwę wyrównawczą zaprojektowano warstwę ścieralna z AC11S grubości 5cm wraz ze skropieniem między warstwowym asfaltem 50/170 w ilości od 0,4-0,6 kg/m2 na całej szerokości.W km 0+188 zaprojektowano po stronie prawej mijankę o szerokości jezdni 5m. Długość mijanki wynosi 25m natomiast skosy wjazdowy oraz wyjazdowy o długości 10m.Na całym przebudowywanym odcinku zaprojektowano obustronne pobocza gruntowe o szerokości 100cm z kruszywa łamanego o uziarnieniu 0/31,5 mm i grubości 10cm.Projektuje się uzupełnienie ubytków w istniejącej jezdni betonem asfaltowym AC16W. Zakres robót Roboty ziemne i rozbiórkowe - roboty ziemne związane z wykonaniem konstrukcji drogi
Wykonanie konstrukcji drogi
- ułożenie warstwy z piasku;
- wykonanie podbudowy z kruszywa kamiennego stabilizowanego mechanicznie;
- wykonanie warstw konstrukcyjnych z betonu asfaltowego
UWAGA! Wszelkie prace przebiegające w pobliżu istniejącego uzbrojenia terenu (np. kable teletechniczne) należy prowadzić ręcznie.
3. Organizacja ruchu na czas prowadzenia robót. Wykonawca będzie odpowiedzialny i pokryje wszelkie koszty związane z opracowaniem, zatwierdzeniem i wdrożeniem tymczasowego projektu organizacji ruchu na czas wykonania robót.
4.Wymagania w stosunku do wykonawcy. Wykonawca w ciągu 7 dni od podpisania umowy (ale przed przystąpieniem do robót budowlanych) przedstawi do zatwierdzenia harmonogram rzeczowo – finansowy. Wykonawca przekaże Zamawiającemu przed przystąpieniem do robót: - oryginał oświadczenia kierownika budowy stwierdzającego przejęcie obowiązku kierowania budowy (robotami budowlanymi), - poświadczoną za zgodność z oryginałem kopię uprawnień kierownika budowy, - poświadczoną za zgodność z oryginałem kopię aktualnego zaświadczenia o przynależności do OIIB, - Wykonawca zapewni obsługę geodezyjną przedmiotu umowy na każdym jej etapie, - Wykonawca jest zobowiązany do zgłoszenia inspektorowi nadzoru robót ulegających zakryciu lub zanikających oraz uzyskanie potwierdzenia ich prawidłowego wykonania w dzienniku budowy. W przypadku braku zgłoszenia Zamawiający ma prawo odmówić odbioru tych robót oraz żądać dokonania odkrywek.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ, które obejmują: - przedmiar robót (załącznik nr 8 do niniejszej SWZ), - kosztorys ofertowy (załącznik nr 9 do niniejszej SWZ), - projekt budowlany (załącznik nr 10 do niniejszej SWZ), - szczegółowe specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót (załącznik nr 11 do niniejszej SWZ),
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319258,11 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 324289,35 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 319258,11 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Berger Bau Polska sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8981011638
7.3.3) Ulica: Szczecińska 11
7.3.4) Miejscowość: Wrocław
7.3.5) Kod pocztowy: 54-517
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
całość robót z wyłączeniem robót bitumicznych
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 319258,11 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |