Rozbudowa sieci wodociągowej w miejscowościach Konary - Sierpów w ramach zadania inwestycyjnego pn. Rozbudowa sieci wodociągowych na terenie Gminy Ozorków.

Gmina Ozorków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00172600
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00172600/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-07 12:53
Lokalizacja
Ozorków, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e2390d46-00d0-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
7322150542
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00172600 z dnia 2021-09-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa sieci wodociągowej w miejscowościach Konary - Sierpów w ramach zadania inwestycyjnego pn. Rozbudowa sieci wodociągowych na terenie Gminy Ozorków.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ozorków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057796

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wigury 14

1.5.2.) Miejscowość: Ozorków

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-035

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@ug-ozorkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ug-ozorkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

zamowienia.sidaspzp.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa sieci wodociągowej w miejscowościach Konary - Sierpów w ramach zadania inwestycyjnego pn. Rozbudowa sieci wodociągowych na terenie Gminy Ozorków.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e2390d46-00d0-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172600

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004353/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Rozbudowa sieci wodociągowych na terenie Gminy Ozorków

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154076/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RŚ.272.2.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje budowę sieci wodociągowej na terenie działek nr ewid. 55/8 obr. Konary, nr ewid. 257, 267, 40/2, 41/3, 216, 217, 272, 219, 269, 259, 270 obr. Sierpów, gmina Ozorków, których zakres został szczegółowo określony w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie złożono żadnej oferty
2021-09-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane