Budowa miejsca postoju pojazdów w oddz.159 Leśnictwa Bolimów oraz konserwacja fragmentu (około 1350 mb) dojazdu pożarowego nr 33 w Leśnictwie Białe Błoto zn. spr.: ZG.270.39.2021

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Radziwiłłów

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00172687
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00172687/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-07 13:14
Lokalizacja
Puszcza Mariańska, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1a97c9f4-e3ab-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8360006291
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK KIERLAŃCZYKSkierniewice, PL · lot 0
171 997,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00172687 z dnia 2021-09-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa miejsca postoju pojazdów w oddz.159 Leśnictwa Bolimów oraz konserwacja fragmentu (około 1350 mb) dojazdu pożarowego nr 33 w Leśnictwie Białe Błoto zn. spr.: ZG.270.39.2021

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Radziwiłłów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 750015073

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Senatorówka 2/2

1.5.2.) Miejscowość: Puszcza Mariańska

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-330

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: radziwillow@lodz.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://radziwillow.lodz.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://radziwillow.lodz.lasy.gov.pl/informacja-o-przetargach

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa miejsca postoju pojazdów w oddz.159 Leśnictwa Bolimów oraz konserwacja fragmentu (około 1350 mb) dojazdu pożarowego nr 33 w Leśnictwie Białe Błoto zn. spr.: ZG.270.39.2021

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a97c9f4-e3ab-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172687

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006034/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa miejscapostojowego dla samochodów w oddz. 159 Leśnictwa Bolimów

1.1.5 Konserwacja fragmentu (około 1800 mb) dojazdu pożarowego nr 33 w Leśnictwie Białe Błoto.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.39.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 186197,40 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Budowa miejsca postoju pojazdów w oddz.159 Leśnictwa Bolimów oraz konserwacja fragmentu (około 1350 mb) dojazdu pożarowego nr 33 w Leśnictwie Białe Błoto zn. spr.: ZG.270.39.2021




1.1 Budowa miejsca postoju pojazdów w oddz.159 Leśnictwa Bolimów dotyczy :
1) budowy miejsca postoju pojazdów samochodowych w oddz. 159 Leśnictwa Bolimów (gm. Puszcza Mariańska, obręb: Bartniki, dz. ew. 159/1203) obejmującego m. in.:
a) Budowę nawierzchni wraz z robotami towarzyszącymi.
b) Budowę obiektów małej architektury (ogrodzenie, kosze na śmieci, tablica informacyjna, szlaban) wraz z robotami towarzyszącymi..

1.2 Konserwacja fragmentu (około 1350 mb) dojazdu pożarowego nr 33 w Leśnictwie Białe Błoto:

Nawierzchnia podlega remontowi poprzez wykonanie prac utrzymaniowych polegających na:
- plantowaniu zawyżonych poboczy wraz z wyprofilowaniem oraz zagęszczeniem,
- wzruszeniem istniejącej nawierzchni recyklerem,
- uzupełnianiu wybojów mieszanką kruszywa niezwiązanego o uziarnieniu 0/31,5mm (wg WT-4 dla KR-1) wraz z zamiałowaniem frakcją 0/4mm lub 0/8mm.
- mechanicznym profilowaniu i zagęszczaniu nawierzchni.
Niweletę drogi należy dowiązać do terenu istniejącego tak, aby zapewnić jej płynny przebieg, a pochylenia podłużne powinny odzwierciedlać pochylenia istniejące. Pochylenie poprzeczne – daszkowe o wartości 3,0%.
Materiał z profilowania należy wykorzystać w miejscach zaniżonych. Pozostały materiał rozplantować poza pasem drogowych lub w miejsce wskazane przez Leśniczego.


Reszta szczegółów dotycząca zakresu robót jak również parametrów przedmiotu niniejszego postępowania znajduje się w dokumentacji technicznej i specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, przedmiarze robót budowlanych będących załącznikami do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 171997,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 171997,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 171997,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marek Kierlańczyk Zakład Ogólnobudowlany MARBUDEX

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8360001075

7.3.3) Ulica: Ul. Łowicka 127

7.3.4) Miejscowość: Skierniewice

7.3.5) Kod pocztowy: 96-100

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-25

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 171997,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane