Przeprowadzenie zajęć -wwr i zajęć specjalistycznych dla dzieci z niepełnosprawnością oraz zagrożonych niepełnosprawnością w wieku 0 do chwili rozpoczęcia nauki w szkole,
Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy im. Kornela Makuszyńskiego w Olsztynie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00175578
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-09 12:22
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7391307219
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi rehabilitacyjneRóżne usługi w dziedzinie zdrowia
Wykonawcy
24 przyznane
Logopeda Iwona SłomkaOlsztyn, PL
5490 PLNLogopeda Iwona SłomkaOlsztyn, PL
5490 PLNMagdalena KochańskaOlsztyn, PL
5580 PLNAkademia Umiejętności Agnieszka SzczerbowiczŁupstych, PL
6100 PLNNowacka AnnaBartąg, PL
6300 PLNANNA CZĘCZEKMajdy, PL
6400 PLNWirchanowicz KatarzynaDywity, PL
6200 PLNSensoryka - Smyka Gabinet Integracji Sensorycznej i Wspomagania Rozwoju Niemowląt mgr Jolanta MajchrzakOlsztyn, PL
10 500 PLNLilianna MłynikOlsztyn, PL
9600 PLNSensoryka - Smyka Gabinet Integracji Sensorycznej i Wspomagania Rozwoju Niemowląt mgr Jolanta MajchrzakOlsztyn, PL
10 500 PLNAnna Kantarewicz-KarapytaOlsztyn, PL
9450 PLNAnna GincOlsztyn, PL
3600 PLNGabinet Psychologiczno - Terapeutyczny Kamila JanczewskaOlsztyn, PL
3780 PLNGabinet Psychologiczno - Terapeutyczny Kamila JanczewskaOlsztyn, PL
3780 PLNUsługi Rehabilitacyjne Danuta GrzywnaOlsztyn, PL
11 250 PLNAgnieszka MituniewiczOlsztyn, PL
12 000 PLNAlksandra WojciechowskaOlsztyn, PL
12 000 PLNUsługi Edukacyjno-Terapeutyczne Marzena BieleckaOlsztyn, PL
3780 PLNUsługi Edukacyjno-Terapeutyczne Marzena BieleckaOlsztyn, PL
3780 PLNNiepubliczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa dla dzieci z autyzmem - Kinga RosaOlsztyn, PL
3780 PLNGabinet Terapeutyczny dr Iwona GrzesiakOlsztyn, PL
11 340 PLNGabinet Terapeutyczny dr Iwona GrzesiakOlsztyn, PL
6935 PLNMarta PundaBartąg, PL
3600 PLNAkademia Umiejętności Agnieszka SzczerbowiczŁupstych, PL
3660 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.