"Budowa ciągu pieszo - jezdnego przy ul. Sportowa - Boczna"

MIASTO LEŻAJSK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00172835
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00172835/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-07 13:47
Lokalizacja
Leżajsk, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1d90cbf6-eade-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8161673010
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ SŁOMIANYWola Zarczycka, PL · lot 0
143 411,11 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00172835 z dnia 2021-09-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa ciągu pieszo - jezdnego przy ul. Sportowa - Boczna"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO LEŻAJSK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581703

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Leżajsk

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-300

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 17 24 27 333

1.5.8.) Numer faksu: 17 24 27 333

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@miastolezajsk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.miastolezajsk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Budowa ciągu pieszo - jezdnego przy ul. Sportowa - Boczna"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1d90cbf6-eade-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172835

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000725/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa ciągu pieszo - jezdnego przy ulicy Sportowa - Boczna

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00124218/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.4.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 186000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Budowa ciągu pieszo - jezdnego przy ul. Sportowa - Boczna”
2. Uwarunkowania formalno-prawne:
Zgłoszenie zamiaru przystąpienia do budowy, wykonania robót budowlanych nie wymagających pozwolenia na budowę.
3. Zakres robót:
- droga o długości 0,130 km,
- roboty ziemne wyk. koparkami z transportem urobku sam. samowyładowczymi – 375 m3
- krawężniki drogowe 15x30x100 cm - 270 mb,
- warstwa odsączająca zag. mechanicznie gr. 10 cm gr. – 650 m2
- podbudowa z kruszywa łamanego gr. 15 cm – 650 m2
- powierzchnia nawierzchni z kostki brukowej gr. 650 m2
- kanalizacja deszczowa Ø 300 mm – 133 mb,
Przyjęta technologia
- wykopy mechaniczne
- krawężniki drogowe 15x30x100 cm na ławie betonowej z oporem - 270 mb,
- warstwa odsączająca zagęszczana mechanicznie gr. 10 cm – 650 m2
- podbudowa z kruszywa łamanego stab. mechanicznie warstwa dolna gr. 15 cm - 650 m2
- nawierzchnia jezdni z kostki brukowej betonowej gr. 6 cm na podsypce cementowo piaskowej gr. 4 cm – 650 m2,
- studnie kanalizacyjne Ø 1000 mm – 2 szt.,
- studzienki ściekowe uliczne – 4 szt.,
- kanały z rur kielichowych - Ø 300 mm – 133 mb
4. Opisany zakres robót nie wprowadza żadnych barier dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz jest zaprojektowany z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników.
5. Minimalny zakres realizacji przedmiotu zamówienia wynosi 80%.
6. Szczegółowy zakres oraz warunki wykonania robót określa: dokumentacja projektowa, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB) – stanowiące załącznik nr 8 do SWZ oraz formularz cenowy zawierający przedmiar robót stanowiący załącznik nr 1a do SWZ .

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 143411,11 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 205777,77 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 143411,11 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: F.H.U. A.S. BRUK Andrzej Słomiany

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8161278710

7.3.4) Miejscowość: Wola Zarczycka

7.3.5) Kod pocztowy: 37-311

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 143411,11 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane