REMONT DROGI WEWNĘTRZNEJ ZLOKALIZOWANEJ NA DZIAŁCE NR 23/16 ARKUSZ MAPY 27 W REJONIE ULIC WOJCIECHOWSKIEGO – BRONIEWSKIEGO W KOLE
Gmina Miejska Koło
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00173103
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00173103/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 14:49
- Lokalizacja
- Koło, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b2765a59-eb94-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6662046949
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173103 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT DROGI WEWNĘTRZNEJ ZLOKALIZOWANEJ NA DZIAŁCE NR 23/16 ARKUSZ MAPY 27 W REJONIE ULIC WOJCIECHOWSKIEGO – BRONIEWSKIEGO W KOLE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Koło
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311620880
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Stary Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Koło
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@kolo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.kolo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gminamiejskakolo.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
REMONT DROGI WEWNĘTRZNEJ ZLOKALIZOWANEJ NA DZIAŁCE NR 23/16 ARKUSZ MAPY 27 W REJONIE ULIC WOJCIECHOWSKIEGO – BRONIEWSKIEGO W KOLE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2765a59-eb94-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173103
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005540/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Remont drogi wewnętrznej zlokalizowanej na działce nr 23/16 arkusz mapy 27 w rejonie ulicy Wojciechowskiego-Broniewskiego w Kole
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00125068/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie nawierzchni drogowych. Inwestycja zlokalizowana jest w Kole na działce nr 23/16, ark. mapy 27.
2. DANE OGÓLNE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: (opis przedmiotu zamówienia – zakres i ilości robót do wykonania należy rozpatrywać w nawiązaniu do przedmiaru robót).
Teren przeznaczony do wykonania robót związanych z remontem drogi wewnętrznej zlokalizowanej na działce nr 23/16 w rejonie ulicy Wojciechowskiego – Broniewskiego jest w całości utwardzony nawierzchnią wykonaną z trylinki, betonu i płyt chodnikowych. Istniejące nawierzchnie jezdni na wyżej wymienionym terenie są w całości przeznaczone do rozbiórki, łącznie z krawężnikami i obrzeżami je otaczającymi oraz podbudową.
1) Zakres robót obejmuje wykonanie robót związanych z nowymi drogami i zjazdami tj.: roboty ziemne i roboty drogowe wg następującego zakresu robót:
a) Wykonanie robót przygotowawczych, rozbiórkowych i ziemnych.
b) Zakres robót przewidziany do wykonania krawężników:
- Wykonanie krawężników betonowych drogowych o wymiarach 15x22 na długości 180,00 m i o wymiarach 15x30 na długości 103,50 m - na ławie z betonu B15 oraz obrzeży 8x30 na długości 2,20 m na ławie z betonu B-15.
c) Zakres robót przewidziany do wykonania nawierzchni jezdni i chodnika:
- Korytowanie, profilowanie i zagęszczenie podłoża,
- Wykonanie podsypki piaskowej z piasku gruboziarnistego o gr. 5 cm na powierzchni 996,00 m2
- Wykonanie podbudowy z betonu B-15 o gr. 20 cm na powierzchni 996,00 m2.
- Wykonanie nawierzchni jezdni z kostki betonowej bezfazowej koloru szarego grubości 8 cm na powierzchni 957,60 m2 na podsypce piaskowo – cementowej (1:4) grubości po zagęszczeniu 3 cm.
- Wykonanie nawierzchni z ścieku z kostki betonowej bezfazowej koloru szarego grubości 8 cm na powierzchni 38,40 m2 na zaprawie piaskowo – cementowej (1:3) grubości po zagęszczeniu 3 cm.
d) Wykonanie robót związanych z kanalizacją deszczową wg następującego zakresu robót:
- Wykonanie przebudowy istniejącego kolektora kanalizacji deszczowej na długości 120,0m z rury PVC SN8 fi 250 mm,
- Wykonanie przykanalików z rury PVC SN8 fi 200 mm na długości 10,00 m, czterech studzienek ulicznych betonowych ściekowych kanalizacji deszczowej z wpustem żeliwnym klasy D400 oraz osadnikiem głębokości 1,0m, sześciu studni rewizyjnych betonowych fi 1000 z włazem kanałowym żeliwnym fi 600 mm klasy D400.
e) Wykonanie trawników.
3. Wykonawca zobowiązany jest do oferty dołączyć kosztorys ofertowy wykonany metodą kalkulacji uproszczonej dla kosztorysu i metoda kalkulacji szczegółowej dla ceny jednostkowej pozycji kosztorysowej.
4. Zamawiający jako miejsce składowania odzyskanej, nadającej się do ponownego wykorzystania trylinki betonowej z rozbiórki istniejącej nawierzchni wskazuje teren w rejonie siedziby MZUK Sp. z o.o., ul. Dąbska 40K, 62-600 Koło.
5. Przedmiot zamówienia opisany jest za pomocą dokumentacji składającej się z planu zagospodarowania terenu, przedmiaru robót oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót.
6. Zamawiający zaleca odbycie wizji lokalnej w celu zapoznania się z istniejącymi warunkami na terenie objętym zamówieniem na którym będzie wykonywał roboty budowlane z zastrzeżeniem, że sporządzenie oferty jest możliwe bez odbycia wizji lokalnej i tym samym Zamawiający nie narusza art. 131 ust 2 Pzp ustalając termin składania ofert tożsamy z minimalnym terminem składania ofert określonym w ustawie.
7. Wykonawca winien uwzględnić w oferowanej cenie również koszty związane z obowiązkami, które będą na nim spoczywały:
1) Zapewnienie obsługi geodezyjnej oraz wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej wykonanego zakresu.
2) Wykonanie i uzgodnienie projektu organizacji ruchu na czas prowadzonych robót.
3) Wykonawca będzie zobowiązany w ramach oferowanej ceny zatrudnić kierownika budowy, który winien spełniać wymagania i pełnić obowiązki określone w Prawie budowlanym – specjalność drogowa oraz powierzyć kierowanie robotami osobom posiadającym uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych.
4) Odpowiednie zabezpieczenia terenu budowy, wraz z bezpośrednim sąsiedztwem prowadzonych prac.
5) Zorganizowanie robót w sposób pozwalający mieszkańcom nieruchomości zlokalizowanych przy drodze na dojazd do własnych posesji.
6) Zaopatrzenie budowy w energię elektryczną, wodę, odprowadzenie ścieków i utylizacja odpadów.
7) Ponoszenie kosztów zużycia energii elektrycznej, wody, odprowadzenia ścieków i utylizacji odpadów.
8) Zapewnienie dozoru placu budowy.
9) Opracowanie powykonawczej dokumentacji technicznej.
10) Przekazanie stosowanych atestów na wbudowane materiały.
8. Pozostałe warunki i obowiązki stron zawarte są w projekcie umowy stanowiącym załącznik do SWZ.
9. Wymagane jest udzielenie przez Wykonawcę na wykonane roboty 5 letniej gwarancji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 394268,47 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 394268,47 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 394268,47 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MK Stella Konrad Marak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6661921421
7.3.3) Ulica: ul.Południowa 37
7.3.4) Miejscowość: Koło
7.3.5) Kod pocztowy: 62-600
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 394224,90 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |