REMONT KORYTARZY II PIĘTRA BUDYNKU POŁOŻONEGO PRZY UL. CZESŁAWA 9 W SZCZECINIE
Nieruchomości i Opłaty Lokalne spółka z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00173024
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00173024/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 14:29
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-139a4881-f502-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8513158029
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173024 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
REMONT KORYTARZY II PIĘTRA BUDYNKU
POŁOŻONEGO PRZY UL. CZESŁAWA 9 W SZCZECINIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nieruchomości i Opłaty Lokalne spółka z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 321139821
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Czesława 9
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 71-504
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 914216323
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: aczerkawska@niol.szczecin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.niol.szczecin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.niol.szczecin.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
REMONT KORYTARZY II PIĘTRA BUDYNKUPOŁOŻONEGO PRZY UL. CZESŁAWA 9 W SZCZECINIE
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-139a4881-f502-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173024
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136310/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NiOL/ZP/4/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
16. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia wykonane zostaną przede wszystkim następujące prace:
1) roboty rozbiórkowe i demontażowe:
a) wyburzanie otworów w celu poszerzenia otworów drzwiowych,
b) skucie tynków,
c) skucie posadzek,
d) demontaż stolarki drzwiowej wewnętrznej,
e) demontaż instalacji elektrycznej,
2) wykonanie nowej instalacji elektrycznej oraz sieci komputerowej,
3) dostawa i montaż drzwi wewnętrznych,
4) obudowa ścian płytami meblowymi,
5) wykonanie stropu podwieszanego rastrowego, dekoracyjnego z wełny mineralnej,
6) obudowa ścian i stropu płytami GKF,
7) remont posadzki,
8) montaż wykładziny PCV,
9) montaż oświetlenia,
10) wykonanie oświetlenia ewakuacyjno-awaryjnego na II piętrze,
11) dostawa i montaż UPS,
12) montaż domofonów na I i II piętrze,
13) montaż systemu zamieszania obrazów,
14) roboty szpachlarskie i malarskie.
Zakres zamówienia został szczegółowo określony w dokumentacji technicznej, stanowiącej Załączniki Nr 9 – 16 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta cenowa| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |