Remont chodnika w ciągu DP 4346E ul. Mazowiecka w Tomaszowie Maz.
Zarzad Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00172984
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00172984/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 14:20
- Lokalizacja
- Tomaszów Mazowiecki, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b6e9568f-dd8b-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7732093358
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00172984 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont chodnika w ciągu DP 4346E ul. Mazowiecka w Tomaszowie Maz.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarzad Dróg Powiatowych w Tomaszowie Mazowieckim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590653653
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Św. Antoniego 41
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 97-200
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drogi@powiat-tomaszowski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.zdptomaszowmaz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.zdptomaszowmaz.pl/zdp3801322021-remont-chodnika-w-ciagu-dp-4346e-ul-mazowiecka-w-tomaszowie-maz.html?1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Wykonywanie obowiązków zarządcy dróg w zakresie planowania, budowy, przebudowy, remontu, utrzymania i ochrony dróg zgodnie z ustawą o drogach publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont chodnika w ciągu DP 4346E ul. Mazowiecka w Tomaszowie Maz.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b6e9568f-dd8b-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172984
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004555/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont chodnika w ciągu DP - ul. Mazowiecka w Tomaszowie Maz.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00104487/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.3801.32.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Zakres robót:
"Remont chodnika w ciągu drogi powiatowej nr 4346E ul. Mazowiecka na odcinku od ul. Strzeleckiej do Jałowcowej – strona prawa"
Przedmiotem zadania jest remont chodnika wraz ze zjazdami w ciągu drogi powiatowej nr 4346E ul. Mazowiecka w miejscowości Tomaszów Mazowiecki na odcinku ok. 540m od ul. Strzeleckiej do ul. Jałowcowej. W chwili obecnej chodnik dla pieszych z płyt betonowych chodnikowych, zjazdy bramowe o nawierzchni betonowej, trylinka, bitumiczne.
Roboty drogowe w zakresie przebudowy chodnika wraz ze zjazdami to:
- wykonanie robót rozbiórkowych: krawężników, obrzeży, nawierzchni zjazdów. Materiał z rozbiórki wykonawca na własny koszt odwiezie i podda utylizacji.
- roboty pomiarowe, wykonanie zasadniczych robót ziemnych, korytowanie pod nawierzchnie,
- profilowanie i zagęszczanie podłoża pod nawierzchnie zjazdów, chodników,
- ustawienie krawężników i obrzeży,
- wykonanie warstwy odsączającej,
- wykonanie podbudowy z kruszyw łamanych pod zjazdami i chodnikami,
- wykonanie nawierzchni zjazdów, chodników,
- uzupełnienie szczeliny pomiędzy krawężnikiem a nawierzchnią jezdni drogi MMA,
- opracowanie projektu czasowej organizacji ruchu,
- opracowanie inwentaryzacji powykonawczej.
2. Wykonywanie robót budowlanych
Do wykonywania robót budowlanych można przystąpić po opracowaniu i zatwierdzeniu projektu czasowej organizacji ruchu.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 245600,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 353154,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 245600,50 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAJSTER BRUK SEBASTIAN SPUTOWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 100319916
7.3.3) Ulica: Cegielniana 33
7.3.4) Miejscowość: Wąwał
7.3.5) Kod pocztowy: 97-200
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 245600,50 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |