"Budowa oświetlenia ulicznego na os. Sienkiewicza w Legnicy"
Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00173222
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00173222/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 15:29
- Lokalizacja
- Legnica, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8e08f165-d994-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6910018833
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173222 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa oświetlenia ulicznego na os. Sienkiewicza w Legnicy"
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Miejskich w Legnicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390278090
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wojska Polskiego 10
1.5.2.) Miejscowość: Legnica
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-220
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 76 75 64 600
1.5.8.) Numer faksu: 76 75 64 619
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdm@zdm.legnica.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdm.legnica.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.platformazakupowa.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Budowa oświetlenia ulicznego na os. Sienkiewicza w Legnicy"2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8e08f165-d994-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173222
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt dofinansowany w ramach RPO Województwa Dolnośląskiego 2014-2020 współfinansowanego ze środków UE EFRR-u Oś priorytetowa 3 Gospodarka niskoemisyjna Działanie 3.4 Wdrażanie strategii niskoemisyjnych; Poddziałanie 1 - 3.4.1 Wdrażanie strategii niskoemisyjnych – konkursy horyzontalne2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00100072/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DP/15/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa oświetlenia ulicznego na os. Sienkiewicza w Legnicy tj. budowa sieci elektroenergetycznej nN 0,4 kV oświetlenia zewnętrznego obejmującą budowę linii kablowej, słupów oświetleniowych wraz z wysięgnikami i oprawami w technologii LED oraz budowę szaf oświetleniowych jak niżej:
wykaz zaplanowanych prac:
- wyłączenie z użytkowania 270 sztuk istniejących punktów świetlnych;
- montaż łącznie 364 sztuk nowych słupów wraz z oprawami oświetleniowymi – 370 sztuk w technologii LED i wysięgnikami (z czego 25 sztuk punktów świetlnych utworzone w miejscach, w których dotychczas nie było tego typu infrastruktury), w tym 6 punktów świetlnych z asymetrycznym rozsyłem strumienia dla oświetlenia przejść dla pieszych;
- budowa linii kablowej niskiego napięcia nn 0,4 kV – dł. 15.550 m;
- montaż szaf oświetleniowych - 6 sztuk;
- wdrożenie inteligentnego sytemu sterowania i zarządzania oświetleniem na terenie osiedla Sienkiewicza;
- budowa kanalizacji na cele szerokopasmowej sieci kanalizacji teleinformatycznej LEGMAN - Miejskiej Sieci Teletechnicznej;
- po zakończeniu robót, przed zgłoszeniem do odbioru końcowego, przeprowadzenie badań i prób sprawdzających zgodność z dokumentacją i obowiązującymi normami tj. m. in. :
- pomiar luminacji i natężenia oświetlenia,
- pomiar ciągłości żył roboczych i ochronnych
- sprawdzenie zgodności oznakowania i ułożenia kabli
- pomiar rezystancji izolacji kabli,
- pomiar rezystancji uziemienia,
- pomiar impedancji pętli zwarcia,
- pomiar skuteczności samoczynnego wyłączenia zasilania,
- sprawdzenie wykonania połączeń wyrównawczych i ochronnych
- wykonanie i montaż 3 szt. tablic informacyjno –pamiątkowych – wg załącznika pn.„Tablica informacyjna”
4.5.3.) Główny kod CPV: 31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45320000-6 - Roboty izolacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3681663,53 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 4275591,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3681663,53 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JAROTEL Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6912497772
7.3.3) Ulica: ul. Warmińska 11/6
7.3.4) Miejscowość: Legnica
7.3.5) Kod pocztowy: 59-220
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3681663,53 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 19 miesiące
| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |