Przebudowę systemów grzewczych w mieszkaniach komunalnych w Gminie Olkusz
Gmina Olkusz
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00173334
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00173334/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 21:24
- Lokalizacja
- Olkusz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-58f248c0-ea18-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6371998042
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
5 przyznanych
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173334 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowę systemów grzewczych w mieszkaniach komunalnych w Gminie Olkusz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Olkusz
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258010
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Olkusz
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-300
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 326260100
1.5.8.) Numer faksu: 326260217
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@Umig.olkusz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umig.olkusz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/olkusz1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowę systemów grzewczych w mieszkaniach komunalnych w Gminie Olkusz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-58f248c0-ea18-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173334
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000615/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania gazowego w mieszkaniach komunalnych w technologii "zaprojektuj i wybuduj"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00122855/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KBZ.271.2.17.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 325200,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania gazowego w trzech mieszkaniach komunalnych w technologii „zaprojektuj i wybuduj” w bloku ul. Sławkowska 7E (lokal nr 11, lokal nr 15, lokal nr 17).W zakres prac wchodzi w szczególności:
a) Inwentaryzacja i ocena stanu technicznego istniejącej instalacji gazowej w poszczególnych mieszkaniach.
b) Uzyskanie warunków przyłączeniowych i zapewnienie dostawy gazu prze Zakład Gazowniczy dla poszczególnych odbiorców gazu występujących o przydział gazu dla celów grzewczych.
c) Wykonanie dokumentacji projektowej instalacji gazowej, centralnego ogrzewania gazowego oraz instalacji c.w.u. dla trzech mieszkań komunalnych (ul. Sławkowska 7E/11, ul. Sławkowska 7E/15, ul. Sławkowska 7E/ 17) – (schematyczny rzut lokali mieszkalnych zgodnie z załącznikami nr 41, nr 42 oraz nr 43.) zgodnie obowiązującymi przepisami prawa, warunkami wydanymi przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. (załącznik nr 1, nr 2 oraz nr 3) oraz opiniami kominiarskimi (załącznik nr 21, nr 22 oraz nr 23).
d) Uzyskanie wymaganego prawem zgłoszenia lub pozwolenia na budowę dla wykonanej dokumentacji projektowej w Starostwie Powiatowym w Olkuszu.
e) Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania gazowego w poszczególnych mieszkaniach, a w szczególności:
-zabezpieczenie przewodów kominowych wkładką kwasoodporną, montaż przewodów spalinowych w kominie, wykonanie kanału nawiewnego
-montaż kotła gazowego, który będzie pracował w układzie zamkniętym, kondensacyjny – dwufunkcyjny,
-wykonanie instalacji odpływu kondensatu,
-podłączenie instalacji CWU,
-montaż automatyki kotła – sterownik,
-wykonie instalacji c.o.,
-montaż grzejników wraz z niezbędną armaturą oraz zaworami termostatycznymi ,
-montaż grzejnika drabinkowego w łazience wraz z niezbędną armaturą oraz zaworami termostatycznymi,
-montaż nowej instalacji gazowej,
-wykonanie prób szczelności instalacji gazowej oraz próby szczelności wkładu kominowego zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.
-uruchomienie instalacji,
-demontaż oraz utylizacja pieca kaflowego (jeśli występuje),
-inwentaryzacja powykonawcza
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych
4.5.5.) Wartość części: 48780,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania gazowego w czterech mieszkaniach komunalnych w technologii „zaprojektuj i wybuduj” w bloku ul. Nullo 23 (lokal nr 6, lokal nr 10, lokal nr 12, lokal nr 27). W zakres prac wchodzi w szczególności:a) Inwentaryzacja i ocena stanu technicznego istniejącej instalacji gazowej w poszczególnych mieszkaniach.
b) Uzyskanie warunków przyłączeniowych i zapewnienie dostawy gazu prze Zakład Gazowniczy dla poszczególnych odbiorców gazu występujących o przydział gazu dla celów grzewczych.
c) Wykonanie dokumentacji projektowej instalacji gazowej oraz centralnego ogrzewania gazowego oraz instalacji c.w.u. dla czterech mieszkań komunalnych (ul. Nullo 23/6, ul. Nullo 23/10, ul. Nullo 23/12, ul. Nullo 23/27) – (schematyczny rzut lokali mieszkalnych zgodnie z załącznikami nr 44, nr 45, nr 46 oraz nr 47.) zgodnie obowiązującymi przepisami prawa, warunkami wydanymi przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. (załącznik nr 4, nr 5, nr 6 oraz nr 7) oraz opiniami kominiarskimi (załącznik nr 24, nr 25, nr 26 oraz nr 27).
d) Uzyskanie wymaganego prawem zgłoszenia lub pozwolenia na budowę dla wykonanej dokumentacji projektowej w Starostwie Powiatowym w Olkuszu.
e) Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania gazowego w poszczególnych mieszkaniach, a w szczególności:
-zabezpieczenie przewodów kominowych wkładką kwasoodporną, montaż przewodów spalinowych w kominie, wykonanie kanału nawiewnego
-montaż kotła gazowego, który będzie pracował w układzie zamkniętym, kondensacyjny – dwufunkcyjny,
-wykonanie instalacji odpływu kondensatu,
-podłączenie instalacji CWU,
-montaż automatyki kotła – sterownik,
-wykonie instalacji c.o.,
-montaż grzejników wraz z niezbędną armaturą oraz zaworami termostatycznymi ,
-montaż grzejnika drabinkowego w łazience wraz z niezbędną armaturą oraz zaworami termostatycznymi,
-montaż nowej instalacji gazowej,
-wykonanie prób szczelności instalacji gazowej oraz próby szczelności wkładu kominowego zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.
-uruchomienie instalacji,
-demontaż oraz utylizacja pieca kaflowego (jeśli występuje),
-inwentaryzacja powykonawcza
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych
4.5.5.) Wartość części: 65040,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania gazowego w czterech mieszkaniach komunalnych w technologii „zaprojektuj i wybuduj” w bloku ul. Kościuszki 15 (lokal nr 7, lokal nr 12, lokal nr 14, lokal nr 20). W zakres prac wchodzi w szczególności:a) Inwentaryzacja i ocena stanu technicznego istniejącej instalacji gazowej w poszczególnych mieszkaniach.
b) Uzyskanie warunków przyłączeniowych i zapewnienie dostawy gazu prze Zakład Gazowniczy dla poszczególnych odbiorców gazu występujących o przydział gazu dla celów grzewczych.
c) Wykonanie dokumentacji projektowej instalacji gazowej, instalacji centralnego ogrzewania gazowego oraz instalacji c.w.u. dla czterech mieszkań komunalnych (ul. Kościuszki 15/7, ul. Kościuszki 15/12, ul. Kościuszki 15/14, ul. Kościuszki 15/20) – (schematyczny rzut lokali mieszkalnych zgodnie z załącznikami nr 48, nr 49, nr 50 oraz nr 51.) zgodnie obowiązującymi przepisami prawa, warunkami wydanymi przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. (załącznik nr 8, nr 9, nr 10 oraz nr 11) oraz opiniami kominiarskimi (załącznik nr 28, nr 29, nr 30 oraz nr 31).
d) Uzyskanie wymaganego prawem zgłoszenia lub pozwolenia na budowę dla wykonanej dokumentacji projektowej w Starostwie Powiatowym w Olkuszu.
e) Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania gazowego w poszczególnych mieszkaniach, a w szczególności:
-zabezpieczenie przewodów kominowych wkładką kwasoodporną, montaż przewodów spalinowych w kominie, wykonanie kanału nawiewnego
-montaż kotła gazowego, który będzie pracował w układzie zamkniętym, kondensacyjny – dwufunkcyjny,
-wykonanie instalacji odpływu kondensatu,
-podłączenie instalacji CWU,
-montaż automatyki kotła – sterownik,
-wykonie instalacji c.o.,
-montaż grzejników wraz z niezbędną armaturą oraz zaworami termostatycznymi ,
-montaż grzejnika drabinkowego w łazience wraz z niezbędną armaturą oraz zaworami termostatycznymi,
-montaż nowej instalacji gazowej,
-wykonanie prób szczelności instalacji gazowej oraz próby szczelności wkładu kominowego zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.
-uruchomienie instalacji,
-demontaż oraz utylizacja pieca kaflowego (jeśli występuje),
-inwentaryzacja powykonawcza
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych
4.5.5.) Wartość części: 65040,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania gazowego w siedmiu mieszkaniach komunalnych w technologii „zaprojektuj i wybuduj” w bloku ul. K.K. Wielkiego 19 (lokal nr 8, lokal nr 19, lokal nr 20, lokal nr 22, lokal nr 28, lokal nr 34, lokal nr 35). W zakres prac wchodzi w szczególności:a) Inwentaryzacja i ocena stanu technicznego istniejącej instalacji gazowej w poszczególnych mieszkaniach.
b) Uzyskanie warunków przyłączeniowych i zapewnienie dostawy gazu prze Zakład Gazowniczy dla poszczególnych odbiorców gazu występujących o przydział gazu dla celów grzewczych.
c) Wykonanie dokumentacji projektowej instalacji gazowej, instalacji centralnego ogrzewania gazowego oraz instalacji c.w.u. dla siedmiu mieszkań komunalnych (ul. K.K. Wielkiego 19/8, ul. K.K. Wielkiego 19/19, ul. K.K. Wielkiego 19/20, ul. K.K. Wielkiego 19/22, ul. K.K. Wielkiego 19/28, ul. K.K. Wielkiego 19/34, ul. K.K. Wielkiego 19/35) – (schematyczny rzut lokali mieszkalnych zgodnie z załącznikami nr 52, nr 53, nr 54, nr 55, nr 56, nr 57 oraz nr 58.) zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, warunkami wydanymi przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. (załącznik nr 12, nr 13, nr 14, nr 15, nr 16, nr 17 oraz nr 18) oraz opiniami kominiarskimi (załącznik nr 32, nr 33, nr 34, nr 35, nr 36, nr 37 oraz nr 38).
d) Uzyskanie wymaganego prawem zgłoszenia lub pozwolenia na budowę dla wykonanej dokumentacji projektowej w Starostwie Powiatowym w Olkuszu.
e) Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania gazowego w poszczególnych mieszkaniach, a w szczególności:
-zabezpieczenie przewodów kominowych wkładką kwasoodporną, montaż przewodów spalinowych w kominie, wykonanie kanału nawiewnego
-montaż kotła gazowego, który będzie pracował w układzie zamkniętym, kondensacyjny – dwufunkcyjny,
-wykonanie instalacji odpływu kondensatu,
-podłączenie instalacji CWU,
-montaż automatyki kotła – sterownik,
-wykonie instalacji c.o.,
-montaż grzejników wraz z niezbędną armaturą oraz zaworami termostatycznymi ,
-montaż grzejnika drabinkowego w łazience wraz z niezbędną armaturą oraz zaworami termostatycznymi,
-montaż nowej instalacji gazowej,
-wykonanie prób szczelności instalacji gazowej oraz próby szczelności wkładu kominowego zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.
-uruchomienie instalacji,
-demontaż oraz utylizacja pieca kaflowego (jeśli występuje),
-zakup i montaż kuchenki gazowej do przygotowania posiłków w kuchni (lokal nr 19)
-inwentaryzacja powykonawcza
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych
4.5.5.) Wartość części: 113820 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania gazowego w dwóch mieszkaniach komunalnych w technologii „zaprojektuj i wybuduj” w bloku ul. Szpitalna 15 (lokal nr 6, lokal nr 14). W zakres prac wchodzi w szczególności:a) Inwentaryzacja i ocena stanu technicznego istniejącej instalacji gazowej w poszczególnych mieszkaniach.
b) Uzyskanie warunków przyłączeniowych i zapewnienie dostawy gazu prze Zakład Gazowniczy dla poszczególnych odbiorców gazu występujących o przydział gazu dla celów grzewczych.
c) Wykonanie dokumentacji projektowej instalacji gazowej, instalacji centralnego ogrzewania gazowego oraz instalacji c.w.u. dla dwóch mieszkań komunalnych (ul. Szpitalna 15/6, ul. Szpitalna 15/14) – (schematyczny rzut lokali mieszkalnych zgodnie z załącznikami nr 59 oraz 60.) zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, warunkami wydanymi przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Spółka z o.o. (załącznik nr 19 oraz nr 20) oraz opiniami kominiarskimi (załącznik nr 39 oraz nr 40).
d) Uzyskanie wymaganego prawem zgłoszenia lub pozwolenia na budowę dla wykonanej dokumentacji projektowej w Starostwie Powiatowym w Olkuszu.
e) Wykonanie instalacji centralnego ogrzewania gazowego w poszczególnych mieszkaniach, a w szczególności:
-zabezpieczenie przewodów kominowych wkładką kwasoodporną, montaż przewodów spalinowych w kominie, wykonanie kanału nawiewnego
-montaż kotła gazowego, który będzie pracował w układzie zamkniętym, kondensacyjny – dwufunkcyjny,
-wykonanie instalacji odpływu kondensatu,
-podłączenie instalacji CWU,
-montaż automatyki kotła – sterownik,
-wykonie instalacji c.o.,
-montaż grzejników wraz z niezbędną armaturą oraz zaworami termostatycznymi ,
-montaż grzejnika drabinkowego w łazience wraz z niezbędną armaturą oraz zaworami termostatycznymi,
-montaż nowej instalacji gazowej,
-wykonanie prób szczelności instalacji gazowej oraz próby szczelności wkładu kominowego zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami.
-uruchomienie instalacji,
-demontaż oraz utylizacja pieca kaflowego (jeśli występuje),
-zakup i montaż kuchenki gazowej do przygotowania posiłków w kuchni (lokal nr 14)
-inwentaryzacja powykonawcza
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45331110-0 - Instalowanie kotłów
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71321200-6 - Usługi projektowania systemów grzewczych
4.5.5.) Wartość części: 32520 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 71280,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 71280 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 71280 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INSTALPROFIL Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6492316194
7.3.3) Ulica: M. Sobieskiego 15
7.3.4) Miejscowość: Pilica
7.3.5) Kod pocztowy: 42-436
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 71280,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-038.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 95040,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 95040,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 95040,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INSTALPROFIL Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6492316194
7.3.3) Ulica: M. Sobieskiego 15
7.3.4) Miejscowość: Pilica
7.3.5) Kod pocztowy: 42-436
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 95040,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-038.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 95040,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 95040,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 95040,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INSTALPROFIL Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6492316194
7.3.3) Ulica: M. Sobieskiego 15
7.3.4) Miejscowość: Pilica
7.3.5) Kod pocztowy: 42-436
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 95040,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-038.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 166320,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 166320,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 166320,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INSTALPROFIL Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6492316194
7.3.3) Ulica: M. Sobieskiego 15
7.3.4) Miejscowość: Pilica
7.3.5) Kod pocztowy: 42-436
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 166320,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-038.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 47520,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 47520,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 47520,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: INSTALPROFIL Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6492316194
7.3.3) Ulica: M. Sobieskiego 15
7.3.4) Miejscowość: Pilica
7.3.5) Kod pocztowy: 42-436
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 47520 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-038.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |