Zagospodarowanie terenu gminnego poprzez wykonanie skweru z elementami małej architektury oraz utwardzeniem placu na miejsca postojowe
GMINA RZECZNIÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00173214
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00173214/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 15:24
- Lokalizacja
- Rzeczniów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e401f6ca-e58f-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5090013568
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173214 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu gminnego poprzez wykonanie skweru z elementami małej architektury oraz utwardzeniem placu na miejsca postojowe
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RZECZNIÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670223971
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: -
1.5.2.) Miejscowość: Rzeczniów
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-353
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 486167024
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@rzeczniow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rzeczniow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://rzeczniow.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu gminnego poprzez wykonanie skweru z elementami małej architektury oraz utwardzeniem placu na miejsca postojowe2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e401f6ca-e58f-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173214
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00116519/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PGiNGO.271.09.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1016861,17 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje zagospodarowanie terenu gminnego poprzez wykonanie skweru z elementami małej architektury oraz utwardzeniem placu na miejsca postojowe.
Projekt przewiduje budowę następujących elementów:
utwardzone ciągi piesze z kostki betonowej oraz ścieżka o nawierzchni mineralnej (tzw. „ścieżka edukacyjna” przy której zamontowane zostaną gabloty informacyjne);
- utwardzony plac, na którym zostanie zlokalizowania fontanna, ozdobne kule betonowe, ławki i kosze, a także zostaną wykonane rabaty z krzewami na różnych poziomach; na placu istnieje możliwość ustawienia dekoracji sezonowych (w bliskiej odległości przewidziano słupek zasilający elektryczny);
- schody główne przy placu z fontanną, schody boczne oraz pochylnia dla pokonania różnic w wysokościach terenu, wraz ze ścianami oporowymi, oraz balustradą przy schodach bocznych;
utwardzony plac z miejscami postojowymi (szczegóły – branża drogowa);
utwardzony plac, tzw. „skatepark” przeznaczony do jazdy na rolkach, deskorolkach, itp. (szczegóły – branża drogowa);
- dwa utwardzone miejsca przeznaczone na parkingi rowerowe;
- dwie altany ogrodowe, do których prowadzą dekoracyjne dojścia, z płyt betonowych
i żwiru, altany wyposażone w stół i dwie ławy oraz oświetlenie;
- portal, do zawieszania banerów oraz dekoracji sezonowych (w bliskiej odległości przewidziano słupek zasilający elektryczny);
- klomby o nieregularnych kształtach (klomby - trapezy), wyniesione ponad teren (palisada betonowa) i obsadzone krzewami;
- wykonanie nasadzeń krzewów i drzew oraz założenie trawników;
montaż małej architektury, takiej jak: fontanna, ławki, stoły, kosze na śmieci, gabloty informacyjne, słupki z łańcuchami;
infrastruktura techniczna;
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45112500-0 - Usuwanie gleby
45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1250739,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1250739,24 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1250739,24 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: DEA Edyta Kępińska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 796 286 21 74
7.3.4) Miejscowość: Białka
7.3.5) Kod pocztowy: 27-100
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-01
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1250739,24 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |