Termomodernizacja budynku Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Piastowskiej nr 54 w ramach zadania: „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej w Świnoujściu”
Gmina Miasto Świnoujście
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00172975
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00172975/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 14:18
- Lokalizacja
- Świnoujście, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-51fcb10f-be09-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 8551571375
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00172975 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Termomodernizacja budynku Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Piastowskiej nr 54 w ramach zadania: „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej w Świnoujściu”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Świnoujście
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684290
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wojska Polskiego
1.5.2.) Miejscowość: Świnoujście
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-600
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.7.) Numer telefonu: 91 321 24 25
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.swinoujscie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.platformazakupowa.pl/um_swinoujscie
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/um_swinoujscie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Termomodernizacja budynku Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Piastowskiej nr 54 w ramach zadania: „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej w Świnoujściu”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-51fcb10f-be09-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00172975
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000899/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Termomodernizacja budynku Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Piastowskiej w Świnoujściu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Regionalny Program Operacyjny Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. Tytuł projektu: „Modernizacja energetyczna obiektu użyteczności publicznej – Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna w Świnoujściu2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00068107/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.1.24.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 453659,87 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Piastowskiej 54 w Świnoujściu, która obejmuje wykonanie docieplenia ścian w gruncie, docieplenia dachu, kolorystykę elewacji, częściowy remont instalacji elektrycznej oraz instalacji CO.
2. Przedmiot i zakres zamówienia szczegółowo określa opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 6.1 do SWZ (zał. nr 1 do umowy), wykaz wycenionych elementów rozliczeniowych stanowiący załącznik nr 6.2 do SWZ (zał. nr 2 do umowy) oraz dokumentacja projektowa (załącznik nr 8 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215120-4 - Roboty budowlane w zakresie specjalnych budynków medycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232141-2 - Roboty grzewcze
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 500000,04 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 500000,04 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 500000,04 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład budowlany "Efekt" J.D. Dziedziccy Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8550019687
7.3.3) Ulica: Leśmiana
7.3.4) Miejscowość: Świnoujście
7.3.5) Kod pocztowy: 72-600
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 406504,10 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin zakończenia: 120 dni od przekazania placu budowy, w tym terminie wykonania przebudowy instalacji CO-zakończenie prac przed sezonem grzewczym - nie później niż do 30.09.2021 r.| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |