Modernizacja sal i pomieszczen z dostosowaniem oddziałów przedszkolnych do przepisów MEN i p.poz. w Szkole Podstawowej nr 8 w Gliwicach ul. Spacerowa 6.
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. MARII DĄBROWSKIEJ W GLIWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00173283
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00173283/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-07 17:09
- Lokalizacja
- Gliwice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c9b2941c-e9dd-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6311335711
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173283 z dnia 2021-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sal i pomieszczen z dostosowaniem oddziałów
przedszkolnych do przepisów MEN i p.poz. w Szkole
Podstawowej nr 8 w Gliwicach ul. Spacerowa 6.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA PODSTAWOWA NR 8 IM. MARII DĄBROWSKIEJ W GLIWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000721640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Spacerowa 6
1.5.2.) Miejscowość: Gliwice
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-141
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.7.) Numer telefonu: 32 232-93-24
1.5.8.) Numer faksu: 32 232-95-89
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekratariat@sp8.gliwice.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: sp8gliwice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://sp8.bip.gliwice.eu/zamowieniaPubliczne1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja sal i pomieszczen z dostosowaniem oddziałówprzedszkolnych do przepisów MEN i p.poz. w Szkole
Podstawowej nr 8 w Gliwicach ul. Spacerowa 6.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c9b2941c-e9dd-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173283
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00051271/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja obiektów: instalacji elektrycznej, słaboprądowej, sal i pomieszczeń z dostosowaniem oddziałów przedszkolnych do zaleceń p.poż.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00121574/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SP8.260.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówieniem publicznym objete sa roboty remontowo-budowlane zwiazane z modernizacja Szkoły
Podstawowej nr 8 w Gliwicach przy ul. Spacerowej 6 i obejmuja prace zwiazane z dostosowaniem
pomieszczen oddziałów przedszkolnych do aktualnych przepisów MEN i p.poz..
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w :
- załaczniku nr 6.1.1 do SWZ - dokumentacji projektowej : Przebudowa budynku w celu dostosowania go
do obowiazujacych przepisó przeciwpozarowych, opracowanej przez Pracownie projektowa KONTUR
- załaczniku nr 6.1.2 do SWZ – Projekt zmian do projektu Przebudowa budynku w celu dostosowania go
do obowiazujacych przepisów przeciwpozarowych, opracowanej przez Pracownie projektowa KONTUR:
- załaczniku nr 6.2 do SWZ : specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót;
- przedmiarach robót stanowiacych załacznik nr 6.3 do SWZ.
Zakres rzeczowy robót ujety w przedmiarach robót nalezy traktowac jako orientacyjny, Wykonawca uwzgledni
w ofercie całosc robót niezbednych do prawidłowego wykonania zmówienia w tym roboty, które nie zostały
wyszczególnione w przedmiarach robót a sa konieczne do realizacji przedmiotu umowy zgodnie z „sztuka
budowlana” i obowiazujacymi przepisami.
Wykonawca za priorytetowe( pierwsze) przyjmie wykonanie prac na parterze budynku zwiazanych
z dostosowaniem pomieszczen na potrzeby oddziałów przedszkolnych.
Ze wzgledu na charakter obiektu, w którym beda prowadzone roboty remontowo-budowlane Zamawiajacy
oczekuje od Wykonawcy doswiadczenia w prowadzeniu robót remontowo-budowlanych w czynnych
placówkach oswiatowych. Zamawiajacy oczekuje przeprowadzenie przez Wykonawce wizji lokalnej w celu
zapoznania sie z miejscem i zakresem rzeczowym robót objetych postepowaniem . .
Wykonawca, dodatkowo w ramach realizacji przedmiotu zamówienia podejmie niezbedne działania w celu
ochrony mienia placówki. W tym celu m. in. zabezpieczy w razie potrzeby teren i sasiadujace pomieszczenia
przed zapyleniem w trakcie realizacji robót i na biezaco bedzie utrzymywał porzadek. Ze wzgledów
organizacyjnych Zamawiajacy przewidział mozliwosc realizacji zamówienia wyłacznie w sposób nie kolidujacy
z funkcjonowaniem placówki, w okresie wolnym od zajec dydaktyczno - wychowawczych.
Przedstawione w ww. dokumentach wskazania na urzadzenia techniczne i materiały z podaniem producenta
nalezy traktowac jako odniesienie do oczekiwanych przez zamawiajacego parametrów technicznych
i uzytkowych i przykładowe ze wzgledu na zasady ustawy Prawo zamówien publicznych (t. j. Dz. U. z 2019 r.
poz. 2019 z póz. zm. ).
Oznacza to, ze wykonawcy moga zaproponowac inne niz wyszczególnione w dokumentacji rozwiazania
z zachowaniem, ze wzgledu na kontynuacje modernizacji, odpowiednich równowaznych parametrów
technicznych dla osiagniecia oczekiwanej funkcjonalnosci całego układu bedacego przedmiotem zamówienia
z zapewnieniem uzyskania wszelkich ewentualnie wymaganych uzgodnien w tym zaakceptowania zmian
materiałowych przez zamawiajacego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem
45262700-8 - Przebudowa budynków
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 529276,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 823960,01 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 529276,89 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JS INVEST JACEK SIELAŃCZYK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9691391403
7.3.3) Ulica: CHORZOWSKA 44B
7.3.4) Miejscowość: Gliwice
7.3.5) Kod pocztowy: 44-100
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 529276,89 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2021-08-24 do 2021-10-27| 2021-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |