Budowa budynku zaplecza sanitarno – szatniowego przy boisku do piłki nożnej w miejscowości Pokrzywnica

Gmina Pokrzywnica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00173539
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00173539/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-08 09:05
Lokalizacja
Pokrzywnica, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b099ca7b-f9ce-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5681524651
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneKonstrukcje z betonu zbrojonegoRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyWykonywanie konstrukcji dachowychWykonywanie pokryć dachowychZbrojenieRoboty muroweRoboty murarskieRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalacyjne roboty elektrotechniczneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneTynkowanieInstalowanie drzwiInstalowanie okienInstalowanie sufitów podwieszanychInstalowanie ścianek działowychInstalowanie wyrobów metalowychKładzenie płytekKładzenie podłógRoboty malarskieRoboty elewacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173539 z dnia 2021-09-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku zaplecza sanitarno – szatniowego przy boisku do piłki nożnej w miejscowości Pokrzywnica

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pokrzywnica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130378367

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Al. Jana Pawła II 1

1.5.2.) Miejscowość: Pokrzywnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-121

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@pokrzywnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pokrzywnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

bip.pokrzywnica.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku zaplecza sanitarno – szatniowego przy boisku do piłki nożnej w miejscowości Pokrzywnica

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b099ca7b-f9ce-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173539

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000224/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa zaplecza sportowego wraz z parkingiem przy boisku sportowym w Pokrzywnicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00144178/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.6.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 806609,31 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.3 Zamówienie obejmuje: „Budowę zaplecza sanitarno- szatniowego przy boisku do piłki nożnej w miejscowości Pokrzywnica” o parametrach:
a) Powierzchnia zabudowy – 168 m 2
b) Powierzchnia użytkowa – 136,6 m2
c) Kubatura – 410 m3
d) Szczegółowe informacje zawarte są w projekcie, przedmiarach i specyfikacjach technicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45262310-7 - Zbrojenie

45262520-2 - Roboty murowe

45262522-6 - Roboty murarskie

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45410000-4 - Tynkowanie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421132-8 - Instalowanie okien

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45421160-3 - Instalowanie wyrobów metalowych

45431000-7 - Kładzenie płytek

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

45443000-4 - Roboty elewacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamowienia

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 984000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 984000,00 PLN

2021-09-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane