„Przebudowa budynku SUW Jamy polegająca na rozbudowie technologii uzdatniania wody, w tym wykonanie elementów konstrukcyjnych”
Gmina Radomyśl Wielki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00173468
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00173468/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-08 08:39
- Lokalizacja
- Radomyśl Wielki, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c30b0df5-f119-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8171954408
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173468 z dnia 2021-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przebudowa budynku SUW Jamy polegająca na rozbudowie technologii uzdatniania wody, w tym wykonanie elementów konstrukcyjnych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Radomyśl Wielki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851661228
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 32
1.5.2.) Miejscowość: Radomyśl Wielki
1.5.3.) Kod pocztowy: 39-310
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@radomyslwielki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://radomyslwielki.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przebudowa budynku SUW Jamy polegająca na rozbudowie technologii uzdatniania wody, w tym wykonanie elementów konstrukcyjnych”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c30b0df5-f119-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173468
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002313/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 „Przebudowa budynku SUW Jamy polegająca na rozbudowie technologii uzdatniania wody, w tym wykonanie elementów konstrukcyjnych”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00132377/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BI.I.271.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1297822,74 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: „Przebudowa budynku SUW Jamy polegająca na rozbudowie technologii uzdatniania wody, w tym wykonanie elementów konstrukcyjnych”.
1. Zakres opracowania:
– część technologiczna ,budowlana
– część instalacji elektrycznych ,sterowania i automatyki.
Zakres inwestycji :
- wymiana istniejącego zestawu pomp pośrednich II
- rozbudowa układu filtracyjnego o dodatkowa baterię 4 filtrów ciśnieniowych
- wykonanie nowej szafy rozdzielni elektrycznej wraz z instalacja elektryczną sterowania ,sygnalizacji i wizualizacji pracy stacji w nowej lokalizacji
- wykonanie kanałów elektrycznych pod kable
- przygotowanie hali filtrów pod rozbudowę instalacji technologicznej
II. Ogólne założenia rozbudowy stacji Uzdatniania wody.
Projektuję się rozbudowę układu technologicznego istniejącej stacji uzdatniania wody w jamach, pozwalającą na zwiększenie produkcji do wydajności 150 m3/h .
Stacja uzdatniania wody korzystać będzie z trzech studni ujęciowych. Projektuje się rozbudowę urządzeń filtracyjnych celem zwiększenia wydajności stacji uzdatniania.
Ze względu na zwiększenie wydajności układu filtracyjnego zachodzi konieczność zwiększenia wydajności pompownio pośredniej. Projektuje się wymianie pomp na nowe monoblokowe pompy o wale poziomym . Dla uzyskania projektowanej wydajności 150 m3/h na istniejącym układzie filtracyjnym , przy zachowaniu obecnie stosowanej prędkości filtracyjnej ok. 8-9 m/h wymagana jest rozbudowa powierzchni filtracyjnej o około 5,0m2 na każdym stopniu filtracji. Projektowane 4 filtry posadowione zostaną w istniejącej hali filtrów . Urządzenia technologiczne zlokalizowane w hali technologicznej połączone będą rurociągami ze stali nierdzewnej o średnicach dostosowanych do poszczególnych przepływów wody . Na rurociągach projektuje się armaturę odcinająca w postaci przepustnic bez kołnierzowych z napędem elektrycznym oraz ręcznym w wypadkach nie wymagających sterowania.
W robotach budowlanych projektuje się fundament żelbetowy pod projektowana baterię 4. Blok betonowy należy wykonać z betonu klC20/25 zbrojony stalą żebrowana fi 16
Projektuje się przebudowę pomieszczeń chlorowni . zakład się odtworzenie wykładzin posadzkowych oraz podłoży z płytek gresowych. Projektuje się także wykonanie kanału technologicznego .
W części elektrycznej in automatyki zakłada się wykonanie:
- nowej rozdzielni technologicznej RG-7
- nowe komputerowe stanowisko dyspozytorskie SCDAA
- nowe instalacje technologiczne zasilające i sterownicze
- nowe instalacje połączeń wyrównawczych.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określony jest w Przedmiarze robót, Kosztorysach ofertowych, dokumentacji technicznej oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych stanowiących załączniki do specyfikacji warunków zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232150-8 - Roboty w zakresie rurociągów do przesyłu wody
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, który stanowi, że Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli: „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”Uzasadnienie faktyczne:
Cena najkorzystniejszej oferty wynosi 1.721.968,92 zł brutto i przewyższa kwotę jaką Zamawiający zabezpieczył w budżecie na przedmiotowe zadanie. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zadania kwotę w wysokości 753.450,00 zł brutto.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1721968,92 PLN
| 2021-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |