Remont dróg powiatowych: nr 1096B w km 0+640 – 1+640; nr 1111B km 0+250 – 2+200; nr 1153B w km 16+370 – 16+400, 16+830 – 16+980, 19+680 – 19+730, 20+530 – 20+630.

Zarząd Dróg Powiatowych w Suwałkach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00173969
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00173969/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-08 11:33
Lokalizacja
Suwałki, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9de22026-e479-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8441876033
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie kształtowania dróg i autostradRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Wykonawcy

3 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWO - MOSTOWE SPÓŁKA AKCYJNASuwałki, PL · lot 0
378 793,01 PLN
"PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGołdap, PL · lot 1
710 052,06 PLN
"PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGołdap, PL · lot 2
165 017,37 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173969 z dnia 2021-09-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg powiatowych: nr 1096B w km 0+640 – 1+640; nr 1111B km 0+250 – 2+200; nr 1153B w km 16+370 – 16+400, 16+830 – 16+980, 19+680 – 19+730, 20+530 – 20+630.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Suwałkach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790727227

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ogrodowa 57

1.5.2.) Miejscowość: Suwałki

1.5.3.) Kod pocztowy: 16-400

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.7.) Numer telefonu: 875657085

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdp.suwalki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.suwalki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/zdpsuwalki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dróg powiatowych: nr 1096B w km 0+640 – 1+640; nr 1111B km 0+250 – 2+200; nr 1153B w km 16+370 – 16+400, 16+830 – 16+980, 19+680 – 19+730, 20+530 – 20+630.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9de22026-e479-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173969

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003510/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.10 Remont drogi powiatowej nr 1096B Przerośl - Olszanka - Kruszki - Nowa Pawłówka - Morgi - Czarnakowizna - Taciewo - Stara Chmielówka w km 0+640 - 1+640

1.1.11 Remont drogi powiatowej nr 1111B Filipów - Olszanka - Chachłuszki - Stara Chmielówka w km 0+250 - 2+200

1.1.13 Remont nawierzchni odcinkami drogi powiatowej nr 1153B Suwałki (ul. Kolejowa, Północna)-Okuniowiec–Kaletnik– Wiatrołuża–Zaboryszki w km 16+370–16+400; 16+830–16+980; 19+680–19+730; 20+530–20+630

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00113895/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDP.II.240.10.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 1003284,44 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 957956,64 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1 „Remont drogi powiatowej Nr 1096B Przerośl – Olszanka - Kruszki – Nowa Pawłówka – Morgi – Czarnakowizna – Taciewo – Stara Chmielówka w km 0+640 – 1+640”.
W zakres prac wchodzi w szczególności wykonanie:
a) Oczyszczenie i skropienie nawierzchni emulsją asfaltową pod warstwę wyrównawczą i ścieralną – 10300 m2.
b) Nawierzchnia z betonu asfaltowego w-wa wyrównawcza wg PN-EN, AC16W dla ruchu KR2 – – 520 Mg.
c) Nawierzchnia z betonu asfaltowego w-wa ścieralna wg PN-EN, AC11S dla ruchu KR2 o gr. 4 cm – 5100 m2.
d) Uzupełnienie poboczy mieszanką kruszywową 0/31,5 mm z domieszką 30% kruszywa łamanego o gr. 8 cm – 2000 m2.
Charakterystyka i zakres oraz ilości robót do wykonania są opisane w przedmiarze robót (stanowiącym załącznik nr 9A do SWZ) oraz szczegółowych specyfikacjach technicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.5.) Wartość części: 260162,60 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 „Remont drogi powiatowej nr 1111B Filipów - Olszanka – Chachłuszki – Stara Chmielówka km 0+250 – 2+200”.
W zakres prac wchodzi w szczególności wykonanie:
a) Oczyszczenie i skropienie nawierzchni emulsją asfaltową pod warstwę wyrównawczą i ścieralną – 20225 m2.
b) Nawierzchnia z betonu asfaltowego w-wa wyrównawcza wg PN-EN, AC16W dla ruchu KR2 –1021 Mg.
c) Nawierzchnia z betonu asfaltowego w-wa ścieralna wg PN-EN, AC11S dla ruchu KR2 o gr. 4 cm – 10015 m2.
d) Uzupełnienie poboczy mieszanką kruszywową 0/31,5 mm z domieszką 30% kruszywa łamanego o gr. 8 cm – 3700 m2.
Charakterystyka i zakres oraz ilości robót do wykonania są opisane w przedmiarze robót (stanowiącym załącznik nr 9B do SWZ), oraz szczegółowych specyfikacjach technicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.5.) Wartość części: 582736,30 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 3 „Remont nawierzchni odcinkami drogi powiatowej nr 1153B Suwałki (ul. Kolejowa, Północna) – Okuniowiec – Kaletnik – Wiatrołuża – Zaboryszki w km 16+370 – 16+400; 16+830 – 16+980; 19+680 – 19+730; 20+530 – 20+630”.
W zakres prac wchodzi w szczególności wykonanie:
a) Oczyszczenie i skropienie nawierzchni emulsją asfaltową pod warstwę wyrównawczą i ścieralną – 3366 m2.
b) Podbudowa z kruszywa naturalnego jednowarstwowa z domieszkami ulepszającymi z kruszywa łamanego 50 % o grubości 20 cm (uziarnienie 0/31,5 mm) – 765 m2.
c) Nawierzchnia z betonu asfaltowego w-wa wyrównawcza wg PN-EN, AC16W dla ruchu KR2 – 193,30 Mg.
d) Nawierzchnia z betonu asfaltowego w-wa ścieralna wg PN-EN, AC11S dla ruchu KR2 o gr. 4 cm – 1650 m2.
e) Uzupełnienie poboczy mieszanką kruszywową 0/31,5 mm z domieszką 30% kruszywa łamanego o gr. 8 cm – 660 m2.
Charakterystyka i zakres oraz ilości robót do wykonania są opisane w przedmiarze robót (stanowiącym załącznik nr 9C do SWZ) oraz szczegółowych specyfikacjach technicznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.5.) Wartość części: 115057,64 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 378793,01 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 445142,39 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 378793,01 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Spółka Akcyjna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8441806162

7.3.3) Ulica: Przytorowa 24

7.3.4) Miejscowość: Suwałki

7.3.5) Kod pocztowy: 16-400

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

wszystkie roboty poza bitumicznymi

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 378793,01 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-11-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 710052,06 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 847311,23 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 710052,06 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8470000421

7.3.3) Ulica: Konstytucji 3 Maja 1A

7.3.4) Miejscowość: Gołdap

7.3.5) Kod pocztowy: 19-500

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 710052,06 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-11-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 165017,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 238880,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 165017,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8470000421

7.3.3) Ulica: Konstytucji 3 Maja 1A

7.3.4) Miejscowość: Gołdap

7.3.5) Kod pocztowy: 19-500

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 165017,37 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-11-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane