,,Budowa (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szer. 4m obręb Policko"

URZĄD GMINY W LĄDKU

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00173785
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00173785/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-08 10:30
Lokalizacja
Lądek, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6ce3c084-e558-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6670004173
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

TRANS-SPILI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄLicheń Stary, PL · lot 0
438 343,71 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173785 z dnia 2021-09-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Budowa (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szer. 4m obręb Policko"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD GMINY W LĄDKU

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000533104

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 26

1.5.2.) Miejscowość: Lądek

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-406

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.7.) Numer telefonu: 63 2763512

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminaladek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminaladek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

,,Budowa (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szer. 4m obręb Policko"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6ce3c084-e558-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173785

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003762/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 ,,Budowa (przebudowa) dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szer. 4m obręb Policko"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.4.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 356377,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowalnych polegających na budowie (przebudowie) dróg dojazdowych do gruntów rolnych o szer. 4m obręb Policko .
2. Planowana inwestycja drogowa zlokalizowana jest w całości na terenie Województwa Wielkopolskiego, w Powiecie Słupeckim, w Gminie Lądek, na terenie miejscowości Policko na działkach nr 147, 150, 200, 232,obręb Policko, jednostka ewidencyjna Lądek.
3. Roboty budowlane obejmują swoim zakresem następujące prace:
–odhumusowanie terenu,
–wykonanie koryta pod projektowane poszerzenia nawierzchni jezdni,
–umocnienie krawędzi jezdni za pomocą krawężnika betonowego 15x30x100,
–wykonanie nowej podbudowy na poszerzeniach, zjeździe bitumicznym i odcinku drogi wewnętrznej (oś B),

–wykonanie warstwy wiążącej z betonu asfaltowego na poszerzeniach, zjeździe bitumicznym i odcinku drogi wewnętrznej (oś B)
–wykonanie remontów cząstkowych na istniejącej nawierzchni jezdni,
–wykonanie warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego,
– wykonanie poboczy gruntowych z obsianiem trawą.
4. Szczegółowy zakres robót zawiera projekt stanowiący załącznik nr 7 do niniejszej SWZ, specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót stanowiące załącznik nr 8 oraz przedmiar robót stanowiący załącznik nr 9.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 438343,71 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 462877,29 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 438343,71 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Trans-Spili Sp.z.o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6652891927

7.3.3) Ulica: Graniczna

7.3.4) Miejscowość: Licheń Stary

7.3.5) Kod pocztowy: 62-563

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 438343,71 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-10-20

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane