Wykonanie remontu kapitalnego mostu i zgarniacza oraz robót naprawczych konstrukcji żelbetowych osadnika wstępnego ,wykonanie konserwacji dachów budynków na terenie COŚ w Częstochowie.

Oczyszczalnia Ścieków "WARTA" S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00173754
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00173754/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-08 10:17
Lokalizacja
Częstochowa, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e08ab131-e085-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9491837076
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

WIECHA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłowik, PL · lot 0
268 900,51 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173754 z dnia 2021-09-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu kapitalnego mostu i zgarniacza oraz robót naprawczych konstrukcji żelbetowych osadnika wstępnego ,wykonanie konserwacji dachów budynków na terenie COŚ w Częstochowie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Oczyszczalnia Ścieków "WARTA" S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 152082649

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Srebrna 172/188

1.5.2.) Miejscowość: Częstochowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-202

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@wartasa.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wartasa.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.wartasa.eu

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - związki podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt 1 lub 2 ustawy lub podmiotów, o których mowa w art. 4 pkt. 3 ustawy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


sektor wodny

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu kapitalnego mostu i zgarniacza oraz robót naprawczych konstrukcji żelbetowych osadnika wstępnego ,wykonanie konserwacji dachów budynków na terenie COŚ w Częstochowie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e08ab131-e085-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173754

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00109431/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 17/TM/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 197374 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 174587,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie remontu kapitalnego konstrukcji stalowej mostu i zgarniacza oraz robót naprawczych konstrukcji żelbetowych osadnika wstępnego (ob.06c) na terenie Centralnej Oczyszczalni Ścieków przy ul. Srebrnej 172/188 w Częstochowie.
2. Opis przedmiotu zamówienia.
Osadnik wstępny /obiekt 06c/ jest jednym z czterech tego typu obiektów eksploatowanych na Centralnej Oczyszczalni Ścieków przy ulicy Srebrnej i ostatnim ogniwem procesu oczyszczania mechanicznego. W osadnikach wstępnych wytrącają się zawiesiny i jako osad surowy spuszczane są do zbiornika osadu surowego i dalej pompowane już, jako osad surowy do zagęszczaczy grawitacyjnych. Jest to obiekt o konstrukcji żelbetowej w kształcie walca z dnem stożkowym, bieżnią na koronie i dnie, zabudowany poniżej poziomu terenu. W trakcie wieloletniej eksploatacji konstrukcje stalowe mostu, zgarniaczy i przelewów pilastych osadnika oraz płyty stalowe pokrycia podestu uległy znacznej korozji. Żelbetowe dno obiektu jest spękane i posiada wiele ubytków, podobnie bieżnia wózków zgarniacza.
Szczegółowy zakres zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ oraz przedmiar robót stanowiący załącznik 16 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 197374,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie konserwacji dachów budynków „A”- ob. 32, „B”- ob. 31, „D”- ob. 29 na terenie Centralnej Oczyszczalni Ścieków przy ul. Srebrnej 172/188 w Częstochowie.
2. Opis przedmiotu zamówienia
Budynki „A”, „B” i „D” znajdują się w południowej części Centralnej Oczyszczalni Ścieków przy ulicy Srebrnej. Są obiektami wykonanymi w technologii tradycyjnej, spełniające role budynków o przeznaczeniu biurowo – administracyjnym. W trakcie wieloletniej eksploatacji oraz odziaływania warunków atmosferycznych pokrycia bitumiczne dachów, wszelkie obróbki istniejącej infrastruktury dachowej w postaci wywiewek pionów sanitarnych, kominów i deflektorów oraz tynki kominów uległy miejscowym uszkodzeniom.
Szczegółowy zakres zamówienia stanowi załącznik nr 2 do SWZ oraz przedmiar robót stanowiący załącznik 17 do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.) Wartość części: 22787,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 268900,51 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 268900,51 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 268900,51 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WIECHA Sp. z o. o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5732848086

7.3.3) Ulica: Spacerowa 59

7.3.4) Miejscowość: Słowik

7.3.5) Kod pocztowy: 42-263

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 268900,51 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 42 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

nie wpłynęła żadna oferta

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0

2021-09-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane