Budowa placu zabaw wraz z zagospodarowaniem terenu przy budynku żłobka przy ul. Dzieci Warszawy w Warszawie.

Miasto Stołeczne Warszawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00173749
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00173749/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-08 10:16
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-95209063-e08a-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie kształtowania placów zabawOświetlenie zewnętrzneRoboty w zakresie kształtowania terenów zielonychRoboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowaniaInstalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

Wykonawcy

1 przyznane

SPORT CONCEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowa Wola, PL · lot 0
833 817 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173749 z dnia 2021-09-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu zabaw wraz z zagospodarowaniem terenu przy budynku żłobka przy ul. Dzieci Warszawy w Warszawie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Dzielnicy Ursus

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Czerwca 1976r. Nr 1

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 02-495

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: +48 224436000

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursus.wzp@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa placu zabaw wraz z zagospodarowaniem terenu przy budynku żłobka przy ul. Dzieci Warszawy w Warszawie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-95209063-e08a-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173749

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000057/20/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 Budowa placu zabaw wraz z zagospodarowaniem terenu przy budynku Żłobka przy ul. Dzieci Warszawy w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00110766/02

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-XI-WZP.271.20.2021.IMA

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 740199,69 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem niniejszego zamówienia są roboty budowlane obejmujące:
Budowę placu zabaw wraz z zagospodarowaniem terenu przy budynku Żłobka przy ul. Dzieci Warszawy w Warszawie.

Kody CPV i ich nazwy:
45112723-9 Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw
45112710-5 Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
31527200-8 Oświetlenie zewnętrzne
45340000-2 Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego
45233222-1 Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

1. Zakres zamówienia obejmuje:
1.1. Montaż ogrodzenia terenu żłobka: ogrodzenie panelowe (149 mb);
1.2. Montaż ogrodzenia ogrodów deszczowych (UWAGA: zamówienie nie obejmuje wykonania ogrodów deszczowych);
1.3. Montaż balustrady tarasowej;
1.4. Wymianę gruntu do głębokości min. 70 - do warstwy przepuszczalnej gruntu, pod nawierzchnią placu zabaw (689 m2);
1.5. Budowę placu zabaw o nawierzchni poliuretanowej oraz montaż nowych urządzeń zabawowych i innych elementów małej architektury (wszystkie urządzenia przeznaczone do zamontowania muszą być fabrycznie nowe i posiadać atesty i certyfikaty. Wykonawca może zaoferować jedynie urządzenia, które spełniają wymogi normy PN-EN 1176:2017), zgodnie z rys. PZT/03;
1.6. Montaż elementów małej architektury: ławki, stojaki rowerowe (w celu zapewnienia spójności systemu rowerowego w m. st. Warszawie, stojaki rowerowe należy zamontować zgodnie ze „Standardami projektowymi i wykonawczymi dla systemu rowerowego w m.st. Warszawie”);
1.7. Budowę chodników z kostki betonowej, zgodnie z rys. PZT/01;
1.8. Założenie trawników, zgodnie z rys. PZT/03;
1.9. Wykonanie nasadzeń drzew liściastych (28 szt.), drzew iglastych (4 szt.), krzewów liściastych (4 szt.), bylin, pnączy, zgodnie z rys. PZT/03.
1. 10. Budowa oświetlenia zewnętrznego (zgodnie z Projektem wykonawczym branży elektrycznej i teletechnicznej; pkt 2.11. Oświetlenie zewnętrzne).
1.11. Zlecenie przeprowadzenia kontroli powykonawczej placu zabaw przez jednostkę inspekcyjną spełniającą wymogi normy PN-EN ISO/IEC 17020:2012 "Ocena zgodności".

4.5.3.) Główny kod CPV: 45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31527200-8 - Oświetlenie zewnętrzne

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

45340000-2 - Instalowanie ogrodzeń, płotów i sprzętu ochronnego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 833817,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1030368,38 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 833817,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SPORT CONCEPT Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 1231297673

7.3.3) Ulica: ul. Wschodnia 27B

7.3.4) Miejscowość: Chyliczki/k. Piaseczna

7.3.5) Kod pocztowy: 05-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

W zakresie dostawy i montażu urządzeń zabawowych, przez firmę: Dr Still Polska Marcin Kozubek

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 833817,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane