„MODERNIZACJA DACHU NAD ŁĄCZNIKEM I SZATNIĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ PRZY UL. BŁONIE KASZUBSKIE 2 W KALISZU POMORSKIM”

Gmina Kalisz Pomorski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00173701
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00173701/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-08 09:59
Lokalizacja
Kalisz Pomorski, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-cd5dccb2-e56b-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
330920564
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

Wykonawcy

1 przyznane

CEZARY GOZDERASzczecin, PL · lot 0
209 777,69 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173701 z dnia 2021-09-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„MODERNIZACJA DACHU NAD ŁĄCZNIKEM I SZATNIĄ
W SZKOLE PODSTAWOWEJ PRZY UL. BŁONIE KASZUBSKIE 2
W KALISZU POMORSKIM”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kalisz Pomorski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920564

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wolności 25

1.5.2.) Miejscowość: Kalisz Pomorski

1.5.3.) Kod pocztowy: 78-540

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.7.) Numer telefonu: 94 361 63 17

1.5.8.) Numer faksu: 94 361 62 88

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ratusz@kaliszpom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kaliszpom.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„MODERNIZACJA DACHU NAD ŁĄCZNIKEM I SZATNIĄ
W SZKOLE PODSTAWOWEJ PRZY UL. BŁONIE KASZUBSKIE 2
W KALISZU POMORSKIM”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cd5dccb2-e56b-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173701

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00116893/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP.271.12.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Lokalizacja inwestycji:
Przedmiotowa inwestycja zlokalizowana jest w Kaliszu Pomorskim (działka nr 54/22, obręb 0003), przy ul. Błonie Kaszubskie 2, 78-540 Kalisz Pomorski, powiat drawski, województwo zachodniopomorskie
2. Zakres inwestycji:
„Modernizacja dachu nad łącznikiem i szatnią w Szkole Podstawowej przy ul. Błonie Kaszubskie 2 w Kaliszu Pomorskim”.
3. Zakres robót obejmuje:

I. Dach nad wejściem
1. Rusztowania zewnętrzne do robót dekarskich - 20,00 m2
2. Oczyszczenie podłoża pod ułożenie papy - 188,50 m2
3. Obróbki z papy z wywinięciem na ściany - 14,55 m2
4. Montaż listew dociskowych przy obróbkach blacharskich - 44,55 m
5. Pokrycie dachów papą termozgrzewalną - 188,50 m2
6. Wykonanie i montaż parapetu z blachy ocynkowanej powlekanej - 1,00 szt.
7. Montaż kominków wentylacyjnych do pokryć papowych - 4,00 szt.

II. Dach nad szatnią
1. Oczyszczenie podłoża pod ułożenie styropianu i papy - 169,32 m2
1. Wykonanie i montaż parapetu z blachy ocynkowanej powlekanej - 5,00 szt.
2. Ocieplenie dachu płytami styropianowymi EPS 100 grub. 5 cm - 178,52 m2
3. Pokrycie papą termozgrzewalną styropianu dwuwarstwowo - 178,52 m2
4. Obróbki z papy kominków wentylacyjnych - 72,00 m2
5. Montaż listew dociskowych - 44,55 m
6. Montaż kominków wentylacyjnych do pokryć papowych - 4,00 szt.

III. Dach nad aulą
1. Oczyszczenie podłoża pod ułożenie styropianu i papy - 327,60 m2
2. Obsadzenie belek drewnianych 10 x 10 cm - 51,20 m
3. Wykonanie i montaż parapetu z blachy ocynkowanej powlekanej - 1,00 szt.
4. Ocieplenie dachu płytami styropianowymi EPS 100 grub. 10 cm - 327,60 m2
5. Obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej powlekanej - 67,48 m2
6. Pokrycie papą termozgrzewalną styropianu dwuwarstwowo - 327,60 m2
7. Montaż listew dociskowych - 18,00 m
8. Montaż kominków wentylacyjnych do pokryć papowych - 8,00 szt.
9. Montaż klap oddymiających 120 x 210 cm - 6,00 kpl
10. Wywiezienie i utylizacja odpadów budowlanych - 5,00 m3

Wyjaśnienia do wskazanego wyżej zakresu robót:

• Na pokrycia dachowe zastosować papę podkładową termozgrzewalną grub. min. 4,2 mm
• Papa termozgrzewalna wierzchniego krycia grubości 5,2 mm (-20oC)
• Styropian EPS 100 grub. 50 mm i 100 mm do ocieplania dachów płaskich pod pokrycie papą termozgrzewalną.
• Parapety i obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej powlekanej grub. 0,7 mm.
• Klapa dymowa 120 x 210 cm na podstawie prostej z blachy stalowej ocynkowanej o wysokości 50 cm. Klapa zgodna z PN-EN 12101-2, Re50, SL550, B300, WL1500. Wypełnienie poliwęglanem grub. 20 mm (pięciokomorowym) o wsp. U = 1,3 W/m2K. Czynna powierzchnia oddymiania Aa = 1,739 m2. Siłownik elektryczny 24V DC/8A.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 209777,69 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 209777,69 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 209777,69 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Cezary Gozdera

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8522242982

7.3.3) Ulica: Szeroka 4

7.3.4) Miejscowość: Szczecin

7.3.5) Kod pocztowy: 71-211

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-02

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 209777,69 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2021-09-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane