Wykonanie dokumentacji projektowej dla 2 zadań: 1. Przebudowa pomieszczeń Oddziału Onkologicznego z Pododdziałem Hematologicznym II etap oraz 2. Remont dachów budynków Szpitala

Wojewódzki Szpital Zespolony im. dr. Romana Ostrzyckiego w Koninie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00175157
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-09-09 09:35
Lokalizacja
Konin, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
6651042675
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

2 przyznane

WOJCIECH ŚWIERCZYŃSKICzęstochowa, PL
118 080 PLN
WOJCIECH ŚWIERCZYŃSKICzęstochowa, PL
118 080 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.