BUDOWA DROGI GMINNEJ G220559P NA ODCINKU MIRKOWICZKI – WYBRANOWO ETAP II
MIASTO I GMINA MIEŚCISKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00173787
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00173787/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-08 10:31
- Lokalizacja
- Mieścisko, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-23258f39-e56a-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7661896008
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173787 z dnia 2021-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA DROGI GMINNEJ G220559P NA ODCINKU MIRKOWICZKI – WYBRANOWO ETAP II
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEŚCISKO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 572140590
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Powstańców Wielkopolskich 13
1.5.2.) Miejscowość: Mieścisko
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-290
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL411 - Pilski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@miescisko.nowoczesnagmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://miescisko.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/miescisko1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA DROGI GMINNEJ G220559P NA ODCINKU MIRKOWICZKI – WYBRANOWO ETAP II2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-23258f39-e56a-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173787
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001349/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Budowa drogi dojazdowej do pól - Wybranowo - Wybranówko
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00116523/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZBR.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1537590,93 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia gwarantowanego jest: budowa drogi gminnej nr G220559P na odcinku Mirkowiczki - Wybranowo dz. ewid.145, 143 obr. 0004 Mirkowice oraz dz. ewid. 38 obr. 0005 Zakrzewo, jedn. ewid. 302804_2 Mieścisko - obszar Wiejski na odcinku od kilometraż PO 0+321,44 do kilometraż 1+000
2. Wykonawca na wykonany przedmiot zamówienia udzieli Zamawiającemu co najmniej 48 miesięcznej gwarancji i rękojmi, okres rękojmi będzie równy okresowi udzielonej gwarancji i liczony będzie od dnia podpisania protokołu odbioru końcowego robót budowlanych.
3. Zaleca się, aby ze względu na specyfikę przedmiotu zamówienia Wykonawcy dokonali we własnym zakresie oględzin terenu, celem uzyskania wszystkich informacji, które mogą ułatwić właściwe rozpoznanie warunków realizacji niniejszego zamówienia, co będzie przydatne na etapie przygotowania oferty.
4. Zamawiający, korzystając z prawa opcji, zgodnie z art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, określa:
a) rodzaj opcji – wykonanie robót budowlanych drogi gminnej nr G220559P na odcinku Mirkowiczki - Wybranowo dz. ewid.145, 143 obr. 0004 Mirkowice oraz dz. ewid. 38 obr. 0005 Zakrzewo, jedn. ewid. 302804_2 Mieścisko - obszar Wiejski na odcinku od kilometraż 1+000 do kilometraż 1+200
b) Maksymalną wartość opcji – nie więcej niż 50% wartości zamówienia gwarantowanego
c) Wartość wynagrodzenia Wykonawcy za zamówienie wykonane w ramach prawa opcji musi być obliczona z zastosowaniem cen jednostkowych zamówienia gwarantowanego.
5. Warunkiem skorzystania przez zamawiającego z prawa opcji będzie posiadanie środków finansowych na zamówienie objęte prawem opcji.
6. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji w niepełnym zakresie.
7. Warunkiem uruchomienia przez zamawiającego prawa opcji jest złożenie pisemnego oświadczenia woli o korzystaniu z prawa opcji z jednoczesnym wskazaniem zakresu prawa opcji. W przypadku nieskorzystania przez zamawiającego z prawa opcji, wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.
8. Skorzystanie z prawa opcji, tj. złożenie oświadczenia, o którym mowa powyżej, nastąpi najpóźniej dniu podpisania umowy po upływie tego terminu zamawiający będzie mógł skorzystać z prawa opcji pod warunkiem zgody Wykonawcy na realizację zamówienia objętego prawem opcji.
9. Postanowienia SWZ odnoszące się do części gwarantowanej przedmiotu zamówienia znajdują odpowiednie zastosowanie do części objętej prawem opcji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 942883,21 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1051466,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 942883,21 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Markiem Begier, prowadzącym działalność gospodarczą pn. Zakład Wielobranżowy TRANSBRUK Marek Begier
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 789 120 74 55
7.3.3) Ulica: ul. Wiosny Ludów 58
7.3.4) Miejscowość: Nekla
7.3.5) Kod pocztowy: 62-330
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-24
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 942883,21 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 59 dni
| 2021-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |