Budowa placu do składowania drewna wraz z drogą dojazdową w Leśnictwie Zwierzyniec na potrzeby Nadleśnictwa Jamy
Nadleśnictwo Jamy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00173644
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00173644/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-08 09:43
- Lokalizacja
- Rogóźno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-73ba70a4-03f2-11ec-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8760005131
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173644 z dnia 2021-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa placu do składowania drewna wraz z drogą dojazdową w Leśnictwie Zwierzyniec na potrzeby Nadleśnictwa Jamy
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Jamy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870530017
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jamy 5
1.5.2.) Miejscowość: Rogóźno
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-318
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 564689734
1.5.8.) Numer faksu: 564689728
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jamy@torun.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.jamy.torun.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.jamy.torun.lasy.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka leśna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa placu do składowania drewna wraz z drogą dojazdową w Leśnictwie Zwierzyniec na potrzeby Nadleśnictwa Jamy2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-73ba70a4-03f2-11ec-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173644
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00056898/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Budowa placu do składowania drewna wraz z drogą dojazdową w Leśnictwie Zwierzyniec (Nowe Jankowice)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00156796/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.2.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 206484,92 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa placu do składowania drewna wraz z drogą dojazdową na terenie Leśnictwa Zwierzyniec, obręb Nowe Jankowice, gm. Łasin, działka ew. nr 3008/4 będąca własnością Skarbu Państwa w zarządzie Nadleśnictwa Jamy oraz działka ew. nr 14/2 będąca własnością Miasta i Gminy Łasin.
Przewidziane prace do wykonania w ramach przedmiotowego zadania obejmują m.in.:
a) budowa placu do składowania drewna, o łącznej powierzchni 1026,5m2
- roboty pomiarowe
- karczowanie pni
- wykopy oraz przekopy wraz z wywozem urobku
- formowanie i zagęszczenie nasypów
- profilowanie i zagęszczenie podłoża
- wykonanie warstwy odsączającej
- wykonanie nawierzchni z płyt żelbetowych pełnych
- wykonanie podbudowy z gruzu kruszonego
- wykonanie nawierzchni z gruzu kruszonego
- wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej
b) remont odcinka drogi gminnej, o łącznej długości 131,5mb
- roboty pomiarowe
- wykopy oraz przekopy wraz z wywozem urobku
- formowanie i zagęszczenie nasypów
- profilowanie i zagęszczenie podłoża
- wykonanie warstwy odsączającej
- wykonanie nawierzchni z płyt żelbetowych pełnych
- wykonanie podbudowy z gruzu kruszonego
- wykonanie nawierzchni z gruzu kruszonego
- wykonanie poboczy
- ustawienie barier ochronnych
- wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej
Uwaga! Zamawiający przekaże do wbudowania część materiału zakupionego przez właściciela drogi gminnej, tj.
- gruz kruszony o frakcji 0-63mm w ilości nie mniejszej niż 90 ton
- gruz kruszony o frakcji 0-31,5mm w ilości nie mniejszej niż 90 ton
Oferta Wykonawcy winna być pomniejszona o ww. materiały.
Roboty należy wykonać zgodnie z warunkami technicznymi wykonania i odbioru robót, sztuką budowlaną, projektem budowlanym oraz objąć kierownictwo budowy przez kierownika budowy z uprawnieniami bez ograniczeń w odpowiedniej specjalności.
2. Miejsce realizacji:
a) budowa placu do składowania drewna - teren Leśnictwa Zwierzyniec, obręb Nowe Jankowice, gm. Łasin, działka ew. nr 3008/4 będąca własnością Skarbu Państwa w zarządzie Nadleśnictwa Jamy
b) remont odcinka drogi gminnej - teren Leśnictwa Zwierzyniec, obręb Nowe Jankowice, gm. Łasin, działka ew. nr 14/2 będąca własnością Miasta i Gminy Łasin.
3. Szczegółowy zakres robót został określony w oparciu o: dokumentację projektową, przedmiar robót, specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233225-2 - Roboty budowlane w zakresie dróg jednopasmowych
45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie została złożona żadna oferta.| 2021-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |