OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWYCH I DOŚWIETLENIE 19 PRZEJŚĆ DLA PIESZYCH W CIĄGU DRÓG WOJEWÓDZKICH – Z PODZIAŁEM NA TRZY CZĘŚCI (...)
Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00173702
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00173702/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-08 09:59
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-eb371ab5-f514-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9542295953
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173702 z dnia 2021-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWYCH I DOŚWIETLENIE 19 PRZEJŚĆ DLA PIESZYCH W CIĄGU DRÓG WOJEWÓDZKICH – Z PODZIAŁEM NA TRZY CZĘŚCI (...)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276303005
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lechicka 24
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-609
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.7.) Numer telefonu: 327819188
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdw.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdw.katowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.zdw.katowice.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie drogami wojewódzkimi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWYCH I DOŚWIETLENIE 19 PRZEJŚĆ DLA PIESZYCH W CIĄGU DRÓG WOJEWÓDZKICH – Z PODZIAŁEM NA TRZY CZĘŚCI (...)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eb371ab5-f514-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173702
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000248/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 Opracowanie dokumentacji projektowych i doświetlenie 19 przejść dla pieszych w ciągu dróg wojewódzkich
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136796/02
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WIR/TP/210729/1
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 482353,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ PIERWSZADziewięć przejść dla pieszych na terenie powiatu myszkowskiego
Niniejsze zadanie obejmuje swym zakresem:
CZĘŚĆ PIERWSZA
Opracowanie dokumentacji projektowych i doświetlenie dziewięciu przejść dla pieszych na terenie powiatu myszkowskiego. Szczegóły zadania opisane zostały w Programie funkcjonalno-użytkowym i dokumentach zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 228483,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ DRUGASiedem przejść dla pieszych na terenie powiatów częstochowskiego i zawierciańskiego
Niniejsze zadanie obejmuje swym zakresem:
CZĘŚĆ DRUGA
Opracowanie dokumentacji projektowych i doświetlenie siedmiu przejść dla pieszych na terenie powiatów częstochowskiego i zawierciańskiego. Szczegóły zadania opisane zostały w Programie funkcjonalno-użytkowym i dokumentach zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 177709,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ TRZECIATrzy przejścia dla pieszych na terenie powiatu tarnogórskiego
Niniejsze zadanie obejmuje swym zakresem
CZĘŚĆ TRZECIA
Opracowanie dokumentacji projektowych i doświetlenie trzech przejść dla pieszych na terenie powiatu tarnogórskiego. Szczegóły zadania opisane zostały w Programie funkcjonalno-użytkowym i dokumentach zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 76161,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 337020,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 337020,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 337020,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELEKTROSERWIS WACHOWIAK SP. Z O.O. SP. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 270599536
7.3.3) Ulica: UL. POWSTAŃCÓW 15B
7.3.4) Miejscowość: MYSŁOWICE
7.3.5) Kod pocztowy: 41-400
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 337020,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-138.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający, Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach na podstawie art. 254 pkt. 2) ustawy PZP w związku z art. 260 ust. 2 ustawy PZP zawiadamia, że postępowanie prowadzone w trybie podstawowym bez negocjacji (art. 275 ust. 1 ustawy PZP), zostaje unieważnione.
Uzasadnienie
W postępowaniu nie została złożona żadna oferta na część drugą. W związku z tym, Zamawiający na podstawie art. 255 pkt. 1) ustawy PZP podjął decyzję o unieważnieniu postępowania z powodu: „nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 90897,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 90897,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 90897,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ELEKTROSERWIS WACHOWIAK SP. Z O.O. SP. K.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 270599536
7.3.3) Ulica: UL. POWSTAŃCÓW 15B
7.3.4) Miejscowość: MYSŁOWICE
7.3.5) Kod pocztowy: 41-400
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 90897,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-138.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Wykonawca zobowiązuję się wykonać przedmiot zamówienia do dnia 13.12.2021 r., z zastrzeżeniem, że dokumentacja projektowa ma zostać wykonana do 18.10.2021 r. zgodnie z zapisami programu funkcjonalno-użytkowego.| 2021-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |