Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych, w obrębie Kuryłówka, dz. o nr ewid. 1898 w km 0+545 - 1+225
GMINA KURYŁÓWKA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00173675
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00173675/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-08 09:52
- Lokalizacja
- Kuryłówka, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4fcfbd63-f04b-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8161593966
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173675 z dnia 2021-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych, w obrębie Kuryłówka,
dz. o nr ewid. 1898 w km 0+545 - 1+225
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KURYŁÓWKA
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Kuryłówka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581726
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kuryłówka 527
1.5.2.) Miejscowość: Kuryłówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-303
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 17 243 80 10
1.5.8.) Numer faksu: +48 17 243 80 10
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@kurylowka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kurylowka.biuletyn.net
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.kurylowka.biuletyn.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych, w obrębie Kuryłówka,dz. o nr ewid. 1898 w km 0+545 - 1+225
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4fcfbd63-f04b-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173675
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000266/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych, w obrębie Kuryłówka, dz. o nr ewid. 1898 w km 0+545 - 1+225
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00131291/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IN.271.78.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 165000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Określenie przedmiotu zamówienia.
1.1. Droga o nr ew. 1898 stanowi dojazd mieszkańcom wsi Kuryłówka do swoich posesji oraz okolicznych poł uprawnych. Średnia szerokość utwardzenia wynosi 3,0 m. Na całym odcinku nawierzchnia drogi utwardzona powierzchniowo kamieniem i żwirem.
1.2. Przedmiotem postępowania jest przebudowa odcinka. Początek przebudowy w km 0+545 a koniec w km 1+225. Zakres przebudowy zaznaczono na mapie kolorem zielonym..
1.3. Zakres obejmuje wielkości wskazane w dokumentacji technicznej w tym:
1) uformowanie poboczy i plantowanie poboczy na całym odcinku drogi po 0,5m – kruszywo łamane
0- 31/5mm- z uwałowaniem.
2) korytowanie i przemieszczenie istniejącego podbudowy pod wykonanie nawierzchni drogi na głębokości do 10cm
3) nawierzchnia z kamienia tłuczonego na szer. 3,0m - warstwa po uwałowaniu gr. 15cm
- 10 cm - kruszywo frakcja 31,5
– 63,5 cm kruszywo frakcja 0- 31,5,
4) podwójne powierzchniowe skropienie emulsją i grysem bazaltowym.
5) wykonanie zjazdów
6) ułożenia ażurów
1.4. Zamawiający zaakceptuje równoważne przedmiotowe środki dowodowe, jeśli potwierdzą, że oferowane dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają określone przez Zamawiającego wymagania, cechy lub kryteria co wykonawca musi wykazać przed rozpoczęciem faktycznym realizacji zadania, jeśli zamierza zastosować jakiekolwiek zamienniki w stosunku do wskazanych w dokumentach przedmiotu zamówienia. Zachowanie podstawowych wymogów parametrów materiałów opisane jest w ust. 2.3 niniejszego działu.
2. Warunki techniczne wykonania i odbioru zadania.
2.1. Warunki techniczne samego wykonania i odbioru robót budowlanych, parametrów jakości i funkcjonalności, zawarte są szczegółowo w specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (załącznik do SWZ), z zastrzeżeniem zapisów zawartych w niniejszym dziale SWZ.
2.2. Warunki wykonania ogólne oraz dodatkowe nie wpisane szczegółowo w dokumentację budowlaną a niezbędne do właściwego wykonania, które wraz z warunkami SWZ muszą być wliczone do oferty i podlegać realizacji
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 206562,95 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 206562,95 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 206562,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Usług Drogowo-Rolniczych
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8160001805
7.3.3) Ulica: Grodzisko Dolne 125c
7.3.4) Miejscowość: Grodzisko Dolne
7.3.5) Kod pocztowy: 37-306
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 206562,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-10-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |