Remont szkolnej infrastruktury sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju - remont boiska wielofunkcyjnego
Gmina Goczałkowice-Zdrój
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00173821
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00173821/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-08 10:44
- Lokalizacja
- Goczałkowice-Zdrój, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f48514f8-c777-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6381792224
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173821 z dnia 2021-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont szkolnej infrastruktury sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju - remont boiska wielofunkcyjnego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Goczałkowice-Zdrój
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Goczałkowice-Zdrój
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257720
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 13
1.5.2.) Miejscowość: Goczałkowice-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-230
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@goczalkowicezdroj.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.urzad.goczalkowicezdroj.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.bip.urzad.goczalkowicezdroj.pl/bipkod/0081.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont szkolnej infrastruktury sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju - remont boiska wielofunkcyjnego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f48514f8-c777-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173821
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002879/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont szkolnej infrastruktury sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju wraz z rozbudową
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00074159/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PR.ZP.271.001.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont istniejącego boiska z dopasowaniem do obowiązujących wytycznych w zakres prac wchodzi m.in.: frezowanie istniejącej nawierzchni boiska w celu dostosowania do odpowiednich spadków , wykonanie nowych fundamentów punktowych pod wyposażenia boiska w kosze do koszykówki oraz słupki do siatkówki, powiększanie obszaru boiska,
uzupełnienie obwodowe odwodnienia liniowego ,natrysk nowej warstwy ET , natrysk wierzchniej warstwy EPDM, malowanie linii, montaż wyposażenia boisk ( bramki do piło ręcznej, kosze do koszykówki). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawierają załączona dokumentacja projektowa, oraz szczegółowe specyfikacje techniczne stanowiące załącznik nr 6 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Niniejszym Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 255 pkt. 6 ) z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 2019 ze zm.) unieważnia postępowania o udzielenie ww. zamówienia.Stosownie do przepisu art. 255 pkt 6) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowania o udzielnie zamówienia publicznego jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego
| 2021-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |