Remont szkolnej infrastruktury sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju - remont boiska wielofunkcyjnego
Gmina Goczałkowice-Zdrój
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00173809
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00173809/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-08 10:40
- Lokalizacja
- Goczałkowice-Zdrój, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-03cff04a-d4ff-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6381792224
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173809 z dnia 2021-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont szkolnej infrastruktury sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju - remont boiska wielofunkcyjnego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Goczałkowice-Zdrój
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Goczałkowice-Zdrój
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257720
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szkolna 13
1.5.2.) Miejscowość: Goczałkowice-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-230
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22C - Tyski
1.5.7.) Numer telefonu: 327362453
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@goczalkowicezdroj.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.bip.urzad.goczalkowicezdroj.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.bip.urzad.goczalkowicezdroj.pl/bipkod/0081.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont szkolnej infrastruktury sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju - remont boiska wielofunkcyjnego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-03cff04a-d4ff-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173809
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002879/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont szkolnej infrastruktury sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Goczałkowicach-Zdroju wraz z rozbudową
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00094213/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PR.ZP.271.002.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont istniejącego boiska z dopasowaniem do obowiązujących wytycznych w zakres prac wchodzi m.in.: frezowanie istniejącej nawierzchni boiska w celu dostosowania do odpowiednich spadków , wykonanie nowych fundamentów punktowych pod wyposażenia boiska w kosze do koszykówki oraz słupki do siatkówki, powiększanie obszaru boiska,uzupełnienie obwodowe odwodnienia liniowego , natrysk nawierzchni poliuretanowej gr. 13 mm, malowanie linii, montaż wyposażenia boisk ( bramki do piło ręcznej, kosze do koszykówki). Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawierają załączona dokumentacja projektowa, oraz szczegółowe specyfikacje techniczne stanowiące załącznik nr 6 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Niniejszym Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 263 oraz art. 255 ust. 3 z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2019 r., poz. 2019 ze zm.) unieważnia postępowania o udzielenie ww. zamówienia.Stosownie do przepisu art. 263 jeżeli wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego lub nie wnosi wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy, zamawiający może dokonać ponownego badania i oceny ofert spośród ofert pozostałych w postępowaniu wykonawców oraz wybrać najkorzystniejszą ofertę albo unieważnić postępowanie. W wyznaczonym do dnia 24.08.2021 terminie na zawarcie umowy wykonawca, którego oferta została wybrana nie zawarł umowy. W związku, że kolejna oferta przewyższ budżet jaki Zamawiający przeznaczył na realizacje zamówienia (a Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty), Zamawiający postanowił jak na wstępie.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 306132,24 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 990777,25 PLN
| 2021-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |