Wykonanie zabezpieczeń biernych stref p.poż. w NIK w Warszawie
Najwyższa Izba Kontroli
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00175137
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00175137/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-09 09:26
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8f7055ef-f435-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5261058627
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00175137 z dnia 2021-09-09 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie zabezpieczeń biernych stref p.poż. w NIK w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Najwyższa Izba Kontroli
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000000052
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Filtrowa 57
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-056
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: nik.zp@nik.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.nik.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.nik.gov.pl/zamowienia-publiczne/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
naczelny organ kontroli państwowej
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie zabezpieczeń biernych stref p.poż. w NIK w Warszawie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f7055ef-f435-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00175137
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-09
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00011324/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wykonanie zabezpieczeń biernych stref p.poż. w Najwyższej Izbie Kontroli w Warszawie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00141344/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BGO-BGZ.261.021.2021.AL
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 189837,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zabezpieczeń biernych stref p.poż. w Centrali NIK w Warszawie.
Przedmiotem zamówienia jest w szczególności:
- wykonanie zabezpieczeń biernych stref p.poż.
- wykonanie niezbędnych robót budowlanych;
- wykonanie niezbędnych robót elektrycznych związanych z zasilaniem urządzeń;
- montaż instalacji sterowania i automatyki;
- wykonanie dokumentacji powykonawczej;
Dodatkowe wymagania techniczne:
- przejścia instalacyjne prowadzone w ścianach oddzieleń przeciwpożarowych
i stropach zostaną wykonane w przepustach odpowiadających co najmniej klasie odporności ogniowej EI wymaganej dla tych oddzieleń;
- zastosowane przeciwpożarowe klapy odcinające w kanałach wentylacyjnych prowadzonych przez granice stref pożarowych i stropy sterowane przez system sygnalizacji pożarowej;
- w ścianach oddzieleń przeciwpożarowych zastosować drzwi w klasie co najmniej EI 60, drzwi wyposażone z niezbędny osprzęt typu: samozamykacze, okucia, zamki, klucze;
- istniejące drzwi wyposażone w elektroniczną kontrolę dostępu wymienić na drzwi o zwiększonej odporności na włamanie co najmniej klasy C wyposażyć z niezbędny osprzęt typu: samozamykacze, okucia, zamki, klucze, wraz z dostosowaniem do istniejącego systemu elektronicznej kontroli dostępu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają:
2.1 załącznik nr 1 do SWZ – Dokumentacja techniczna, składająca się z:
1) Oceny Stanu podziału na strefy pożarowe.
2) Przedmiaru robót.
2.2 załącznik nr 3 do SWZ – wzór umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 51700000-9 - Usługi instalowania sprzętu przeciwpożarowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Jedyna złożona w przedmiotowym postępowaniu oferta została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3) i art. 226 ust. 1 pkt 6) ustawy Prawo zamówień publicznych.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-09-09 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |