Remont wiaduktu drogowego w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 742 w km 60+226 w m. Włoszczowa

Województwo Świętokrzyskie - Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00173877
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00173877/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-08 11:02
Lokalizacja
Kielce, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-920cc8a4-eba3-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
9591506120
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie mostów drogowychRoboty drogowe

Wykonawcy

1 przyznane

ZDZISŁAWA MADEJWiślica, PL · lot 0
655 119,65 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173877 z dnia 2021-09-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont wiaduktu drogowego w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 742 w km 60+226 w m. Włoszczowa

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Województwo Świętokrzyskie -Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich

1.3.) Oddział zamawiającego: Świętokrzyski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Kielcach

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009337

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 72

1.5.2.) Miejscowość: Kielce

1.5.3.) Kod pocztowy: 25-602

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@szdw.kielce.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szdw.kielce.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szdw-kielce.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont wiaduktu drogowego w ciągu drogi wojewódzkiej Nr 742 w km 60+226 w m. Włoszczowa

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-920cc8a4-eba3-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173877

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002790/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.22 Remont wiaduktu na DW 742 w m. Włoszczowa

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00128188/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 37/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 316639,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres robót:
- wykonanie murków na dojściach do obiektu,
- uszczelnienie wzdłuż krawężników masą trwale elastyczną oraz wykonanie dylatacji pozornych na kapach,
- ułożenie nawierzchni z kostki betonowej,
- rozbiórka i montaż osłon przeciwporażeniowych,
- wyczyszczenie osłon przeciwporażeniowych osłony ocynkowane i zabezpieczenie trzema warstwami farb epoksydowo-poliuretanowych,
- wyczyszczenie balustrad schodów skarpowych i zabezpieczenie trzema warstwami farb epoksydowo-poliuretanowych,
- wymiana krawężnika kamiennego na dojściach do obiektu,
- przygotowanie starej powierzchni betonu do połączenia z betonem naprawczym i do zabezpieczenia zaprawami PCC (lokalne skuwanie uszkodzonego betonu na starych powierzchniach, czyszczenie strumieniowo-ścierne, zabezpieczenie istniejących prętów zbrojeniowych),
- nawiercanie otworów w starym betonie (fi 12 na głębokość 10 cm) i osadzenie kotew z prętów fi 10 na zaprawie epidianowej,
- naprawy powierzchniowe i reprofilacja przy użyciu zapraw niskoskurczowych gr. do 1 cm,
- zabezpieczenie powierzchni betonowych poprzez malowanie ochronne całej zewnętrznej powierzchni przęsła i przyczółków,
- wykonanie ścieków skarpowych muldowych podwójnych na szerokości chodników,
- wyczyszczenie betonowych schodów naskarpowych dla obsługi o szerokości 80 cm,
- wykoszenie powierzchni przyobiektowych,
- poprawienie umocnienia skarp stożków pod przęsłami skrajnymi (demontaż, wykonanie podsypki cem-piask 1:4 i ułożenie płyt betonowych, ażurowych) przyjęto 20% powierzchni,
- zabezpieczenie łożysk stalowych (oczyszczenie strumieniowo-ścierne do stopnia czystości Sa2,5 i pokrycie 3-krotne powłokami malarskimi epoksydowo-poliuretanowymi oraz smarowanie wałków smarem grafitowym),
- iniekcja rys w powierzchniach betonowych,
- demontaż i montaż nowych barier ochronnych o wysokości 75 cm w miejscu uszkodzonych,
- uzupełnienie elementów barieroporęczy na wiadukcie

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych

45233140-2 - Roboty drogowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 655119,65 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 691961,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 655119,65 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KORBUD Zdzisława Madej

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6551082540

7.3.3) Ulica: ul. Złota 10

7.3.4) Miejscowość: Wiślica

7.3.5) Kod pocztowy: 28-160

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

KŁOSOWSKI Tomasz Kłosowski, Kielce

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 655119,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane