Wymiana instalacji centr. ogrzewania w budynku przedszkola oraz modernizacja instalacji wod-kan i CO w ramach zadania: „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej” – zad. 2020/36
Gmina Łomianki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00173940
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00173940/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-08 11:22
- Lokalizacja
- Łomianki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c1f3db0f-f917-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 1181768394
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173940 z dnia 2021-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana instalacji centr. ogrzewania w budynku przedszkola
oraz modernizacja instalacji wod-kan i CO w ramach zadania: „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej” – zad. 2020/36
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łomianki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 1181768394
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Warszawska 115
1.5.2.) Miejscowość: Łomianki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@poczta.lomianki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.lomianki.pl/bip/zamowienia-publiczne/lista-postepowan-2021
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lomianki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana instalacji centr. ogrzewania w budynku przedszkolaoraz modernizacja instalacji wod-kan i CO w ramach zadania: „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej” – zad. 2020/36
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1f3db0f-f917-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173940
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000996/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00141884/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.19.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: wymiana instalacji centralnego ogrzewania w budynku
publicznego przedszkola oraz modernizacja instalacji wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania
w budynku mieszkalnym dwulokalowym zlokalizowanym przy przedszkolu przy ul. Konopnickiej
65 w ramach zadania: „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej” – zad. 2020/36.
2. Wykonawca dostarczy kosztorys ofertowy zawierający ceny jednostkowe minimum 5 dni
przed zawarciem umowy.
3. Wykonawca w terminie 7 dni liczonych od daty zawarcia umowy zobowiązany jest do
przedstawienia Zamawiającemu Harmonogramu rzeczowo- finansowego i uzyskania akceptacji
Zamawiającego.
4. Termin Wykonania przedmiotu zamówienia: liczony od dnia podpisania umowy: 70 dni , 60
dni, 50 dni.
5. W zakres rzeczowy zadania wchodzi:
1) Wykonanie w pierwszej kolejności robót budowlanych objętych dokumentacją projektową
polegających na wymianie instalacji centralnego ogrzewania w budynku publicznego przedszkola,
2) Następnie wykonanie robót budowlanych objętych dokumentacją projektową polegających na
remoncie instalacji wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania w budynku mieszkalnym
dwulokalowym zlokalizowanych w Dziekanowie Leśnym przy ulicy M. Konopnickiej 65.
3) Uzyskanie wszelkich formalności odbiorowych pod kątem administracyjnym oraz Polską
Spółkę Gazownictwa.
6. Wykonawca zobowiązany jest złożyć zamawiającemu kosztorys ofertowy najpóźniej 5 dni
roboczych przed zawarciem umowy.
7. Planowane zamierzenie inwestycyjne to wymiana instalacji wodno-kanalizacyjnej
i centralnego ogrzewania w budynku przedszkola oraz budynku mieszkalnego dwulokalowego,
w miejscowości Dziekanów Leśny przy ulicy Marii Konopnickiej, na działkach nr 13/283 i 13/284
obręb 0004-Dziekanów Leśny, gmina Łomianki, powiat warszawski zachodni, woj. mazowieckie.
W ramach inwestycji planuje się budowę instalacji gazowej dla potrzeb obu lokali mieszkalnych
oraz kotłowni gazowej dla budynku przedszkola. W budynku ma zostać przebudowany rurarz
instalacji gazowej oraz zamontowane nowe odbiorniki.
8. Wykaz usług lub robót budowlanych na podstawie art. 95 ustawy Prawo Zamówień Publicznych, które Zamawiający określa jako wymagające zatrudnienia osób przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę zawiera OPZ.
9. Wszystkie wskazane z nazwy materiały i przyjęte technologie użyte w dokumentacji projektowej należy rozumieć jako określenie wymaganych parametrów technicznych lub standardów jakościowych.
10. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, STW i OR oraz Dokumentacja Techniczna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 239235 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 277830,15 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 239235 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: UISO ZDZISŁAW NOWAKOWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 7741670217 REGON 610401913
7.3.3) Ulica: Lutosławskiego 29
7.3.4) Miejscowość: Łomianki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-092
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 239235,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni
| 2021-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |