Budowa budynku świetlicy wiejskiej w Próchenkach

GMINA OLSZANKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00174212
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00174212/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-08 12:47
Lokalizacja
Olszanka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-43a35cce-f033-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
4960248273
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ ZIENIUKKomarówka Podlaska, PL · lot 0
341 110,37 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00174212 z dnia 2021-09-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa budynku świetlicy wiejskiej w Próchenkach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OLSZANKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030237629

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 37

1.5.2.) Miejscowość: Olszanka

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-207

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 83 357 51 23

1.5.8.) Numer faksu: 83 357 51 83

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wojt@olszanka.gmina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.olszanka.gmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://olszanka-mazowieckie.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa budynku świetlicy wiejskiej w Próchenkach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-43a35cce-f033-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00174212

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003075/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Budowa budynku świetlicy wiejskiej w Próchenkach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00130415/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.2.2021.HC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 288557,75 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Budowa budynku świetlicy wiejskiej w Próchenkach”.
1) Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje następujące elementy:
1) Branża budowlana
- tynki wewnętrzne;
- izolacja stropów pozostałej części budynku;
- podłogi;
- opaska;
2) Branża sanitarna;
- instalacje wodno-kanalizacyjne;
3) Branża elektryczna - zasilanie + instalacja elektryczna i odgromowa;
- wewnętrzna instalacja elektryczna i tablica rozdzielcza;
- instalacja odgromowa;
- wewnętrzna linia zasilająca – kładzenie.
2. Zamówienie należy wykonać zgodnie z załączonym projektem budowlanym budowy budynku świetlicy wiejskiej stanowiącym Załącznik Nr 1 (część opisowa), 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g, 1h, 1i (rysunki) do SWZ i przedmiarem robót, stanowiącymi Załączniki nr 2a (z pominięciem poz. 18 i 19 przedmiaru robót), 2b (z pominięciem poz. od 1.25 do 1.35 przedmiaru robót) i 2c (z pominięciem poz. od 13 do 16, poz. od 20 do 23 i od poz. od 34 do poz. 48 przedmiaru robót) do SWZ.
3. Wymienione w jakiejkolwiek części opisu przedmiotu zamówienia nazwy, marki bądź pochodzenie wyrobów lub materiałów, nie są obligatoryjne dla Wykonawców. Wykonawcy mają prawo do zaoferowania innych równoważnych wyrobów lub materiałów pod warunkiem zapewnienia parametrów technicznych, technologicznych, użytkowych i jakościowych, co najmniej spełniających bądź przewyższających parametry wyrobów lub materiałów wymaganych w SWZ lub załącznikach do SWZ. Obowiązek udowodniania równoważności użytych wyrobów, materiałów itp. będzie spoczywał na Wykonawcy.
4. W trakcie wykonywania robót Wykonawca ma obowiązek dysponować osobą kierownika budowy, posiadającą uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
5. Okres gwarancji i rękojmi za wady wynosi 60 miesięcy, licząc od daty podpisania końcowego protokołu odbioru robót.
6. W przypadku wystąpienia różnic pomiędzy stanem faktycznym wykonanych robót a przedmiarami robót Zamawiający dopuszcza wykonanie robót zamiennych. Po realizacji zamówienia zostanie sporządzony kosztorys różnicowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 341110,37 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 385939,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 341110,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AZ-BUD Andrzej Zieniuk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5371841618

7.3.3) Ulica: Wojska Polskiego 24

7.3.4) Miejscowość: Komarówka Podlaska

7.3.5) Kod pocztowy: 21-311

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 341110,37 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-12-15
2021-09-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane