Opracowanie kompleksowej dokumentacji na budowę, przebudowę ulic i dróg w Gminie Ziębice składające się z czternastu zadań

Gmina Ziębice

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00174621
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-09-08 14:32
Lokalizacja
Ziębice, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8871635214
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

14 przyznanych

ROBERT SZCZEPANEKŚwidnica, PL
29 520 PLN
ROBERT SZCZEPANEKŚwidnica, PL
20 910 PLN
ROBERT SZCZEPANEKŚwidnica, PL
13 530 PLN
ROBERT SZCZEPANEKŚwidnica, PL
18 450 PLN
ROBERT SZCZEPANEKŚwidnica, PL
19 680 PLN
ROBERT SZCZEPANEKŚwidnica, PL
19 680 PLN
ROBERT SZCZEPANEKŚwidnica, PL
6150 PLN
ROBERT SZCZEPANEKŚwidnica, PL
12 300 PLN
ROBERT SZCZEPANEKŚwidnica, PL
12 300 PLN
ROBERT SZCZEPANEKŚwidnica, PL
12 300 PLN
ROBERT SZCZEPANEKŚwidnica, PL
8610 PLN
ROBERT SZCZEPANEKŚwidnica, PL
8610 PLN
ROBERT SZCZEPANEKŚwidnica, PL
11 070 PLN
ROBERT SZCZEPANEKŚwidnica, PL
6150 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.