Zagospodarowanie terenu przy Pasażu Powstańców Śląskich w ramach zadania pn.: 60+ smart city – innowacje jako efekt współpracy międzypokoleniowej

Miasto Zduńska Wola

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00174126
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00174126/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-08 12:23
Lokalizacja
Zduńska Wola, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-17d6b87e-deef-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8291708273
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUrządzenia wodneRoboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnychRoboty w zakresie różnych nawierzchniUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Wykonawcy

1 przyznane

ZIGGER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBełchatów, PL · lot 0
849 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00174126 z dnia 2021-09-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy Pasażu Powstańców Śląskich w ramach zadania pn.: 60+ smart city – innowacje jako efekt współpracy międzypokoleniowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Zduńska Wola

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 730934424

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Stefana Złotnickiego 12

1.5.2.) Miejscowość: Zduńska Wola

1.5.3.) Kod pocztowy: 98-220

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL714 - Sieradzki

1.5.7.) Numer telefonu: 438250229

1.5.8.) Numer faksu: 438250202

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zdunskawola.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdunskawola.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdunskawola.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu przy Pasażu Powstańców Śląskich w ramach zadania pn.: 60+ smart city – innowacje jako efekt współpracy międzypokoleniowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17d6b87e-deef-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00174126

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000838/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Zagospodarowanie Pasażu Powstańców śląskich w ramach projektu "60+ smart city - innowacje jako elementy współpracy międzypokoleniowej".

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn. „60+ smart city – innowacje jako efekt współpracy międzypokoleniowej” wspófinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 oraz budżetu państwa.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00107457/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IM.271.54.2021.KM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 779520,66 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie ternu skweru przy Pasażu Powstańców Śląskich.
2. Na działce nr 194/3 należy wykonać elementy małej architektury takie jak: latarnie miejskie, ławki solarne oraz zwykłe, stojaki na rowery, zdrój wodny, kurtynę wodną na okres letni, kosze na śmieci oraz kosz na odchody zwierząt, wymianę gablot w tablicach ogłoszeniowych na podświetlane, jak również utwardzenie prowadzące do bramy sąsiedniej zabudowy, trawnik przy istniejącym budynku oraz ścieżkę wokół niego. Na działce 195/2 projektuje się skwer zielony z fontanną miejską w centralnej jego części. Jest to fontanna płaska w kształcie koła, przypominająca bęben taśmy filmowej. Z bębna tego projektuje się dwie ścieżki przypominające taśmy filmowe prowadzące na pasaż, wokół fontanny oraz ścieżek projektuje się ławki oraz oświetlenie niskie. Projektuje się również miejsce na stoliki do gier w piłkarzyki oraz stolik do szachów i chińczyka. Wykonać również należy amfiteatr w konstrukcji lekkiej drewnianej, niezwiązany z gruntem oraz leżaki miejskie. Na terenie inwestycji przewidziana jest również wycinka, przesadzenie oraz nasadzenia zastępcze drzew określone decyzją SR.6120.14.2021 z dnia 11 maja 2021r. Wyciąć należy również wszystkie krzewy dzikie i niskie. Do wykonanie będzie również ogrodzenie panelowe, wokół którego należy zasadzić bluszcze. W sąsiedztwie działki 194/3 znajduje się drzewo będące pomnikiem przyrody do zachowania i ochrony. Zgodnie z planem wokół drzewa o promieniu 8m nie należy przeprowadzać żadnej zabudowy. Przy nim wykonywane będzie jedynie czyszczenie istniejącej kostki brukowej nie wpływające na jego stan.
3. Do wykonania jest również przyłącze elektroenergetyczne oraz wodno – kanalizacyjne.
4. Materiały z rozbiórki - gruz z rozbiórek, śmieci i odpady budowlane należy wywieźć i zutylizować. Wykonawca indywidualnie ustali własne odległości odwozu i wkalkuluje w ofertę opłaty za utylizację odpadów.
5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest: w dokumentacji projektowej, w specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót, stanowiące dokumentację techniczna będącą załącznikiem do SWZ.
6. Użyte materiały muszą posiadać wymagane certyfikaty, atesty oraz inne dokumenty uprawniające je do wbudowania czy zainstalowania w budownictwie drogowym. Materiały i wyroby użyte do wykonania przedmiotu zamówienia muszą spełniać wymogi określone w przepisach prawa polskiego, posiadać atesty lub świadectwa ITB, dopuszczające stosowanie ich w obiektach użyteczności publicznej oraz deklarację zgodności. Przy wykonawstwie oraz odbiorze robót objętych zamówieniem obowiązywać będą zasady i wymagania określone w:
a) dokumentacji projektowej,
b) Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych,
c) obowiązujących normach i warunkach technicznych jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, z uwzględnieniem poniższych warunków:
- przy wycenie oferty szczególną uwagę należy zwrócić na zastosowane materiały budowlane,
- materiały mają być zastosowane z uwzględnieniem wszelkich wymogów zawartych w opisach dokumentacji wykonawczej oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót
- przed wbudowaniem jakichkolwiek materiałów Wykonawca zobowiązany jest do przedstawienia Inspektorowi nadzoru świadectwa dopuszczenia tego materiału do stosowania w budownictwie i spełnienia wymogów określonych w Specyfikacjach Technicznych i Polskich Normach, w celu uzyskania zgody na jego stosowanie.
7. Zamówienie zostanie udzielone na warunkach określonych we wzorze umowy dotyczącej zamówienia podstawowego.
8. W zakres zamówienia wchodzi również zakup 6 sztuk girland wraz z montażem i żarówkami o trzonkach E27, dł. ok 20m każda (w zależności od odstępów między słupami) i klasą szczelności nie mniszą niż IP44 - wodoszczelne. Żarówki musza być rozmieszczone nie rzadziej na kablu niż 0,5 m. Żarówki dekoracyjne LED typu filament, barwa światła ciepła, moc ok. 1,5W. Girlandy zostaną zamontowane między latarniami parkowymi zlokalizowanymi wzdłuż głównego ciągu pieszego z kostki.
Przy doborze girland należy uwzględnić odstępy między słupami, minimalny zwis oraz montaż. Na szczycie słupów należy uwzględnić zakup i montaż zewnętrznych gniazd budowlanych IP68, 16A, które zasilane będę z linii kablowej oświetlania. Girlandy należy zamocować do słupa za pomocą opaski bez naruszania jego konstrukcji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34930000-5 - Urządzenia wodne

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 849000 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1470000,06 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 849000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZIGGER SP. Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON: 365877097

7.3.3) Ulica: ARMII KRAJOWEJ 10

7.3.4) Miejscowość: BEŁCHATÓW

7.3.5) Kod pocztowy: 97-400

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

budowlana, sanitarna, elektryczna

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-27

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 849000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-09-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane