wymiana stolarki okiennej w ramach inwestycji pn.:”Kompleksowa termomodernizacja ZOZ Szpitala Powiatowego w Sochaczewie z wykorzystaniem instalacji fotowoltaicznej”.
Zespół Opieki Zdrowotnej Szpitala Powiatowego w Sochaczewie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00173405
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00173405/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-08 08:11
- Lokalizacja
- Sochaczew, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-daa9f292-ea0c-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8371507803
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173405 z dnia 2021-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
wymiana stolarki okiennej w ramach inwestycji pn.:”Kompleksowa termomodernizacja ZOZ Szpitala Powiatowego w Sochaczewie z wykorzystaniem instalacji fotowoltaicznej”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej Szpitala Powiatowego w Sochaczewie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017222233
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Batalionów Chłopskich 3/7
1.5.2.) Miejscowość: Sochaczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 96-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dor@szpitalsochaczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalsochaczew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalsochaczew1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
wymiana stolarki okiennej w ramach inwestycji pn.:”Kompleksowa termomodernizacja ZOZ Szpitala Powiatowego w Sochaczewie z wykorzystaniem instalacji fotowoltaicznej”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-daa9f292-ea0c-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173405
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003854/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wymiana stolarki okiennej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
”Kompleksowa termomodernizacja ZOZ Szpitala Powiatowego w Sochaczewie z wykorzystaniem instalacji fotowoltaicznej”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00122206/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EK-ZZ/ZP.261.44.RB.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 966003,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana stolarki okiennej w budynku Szpitala w Sochaczewie przy ul. Batalionów Chłopskich 3/ o łącznej powierzchni okien 1250,7m2, a w szczególności:
1) dokonanie pomiarów w celu uściślenia wymiarów stolarki planowanej do wymiany;
2) zabezpieczenie terenu prac przed uszkodzeniami i rozprzestrzenianiem się brudu;
3) demontaż istniejącej stolarki okiennej;
4) Obsadzenie nowego okna z profili PCV wraz z uszczelnieniem pianką poliuretanową i silikonem;
5) Regulacja skrzydeł okiennych;
6) montaż stolarki okiennej PCV - specyfikacja stolarki do wymiany stanowi załącznik nr 1 do Formularza ofertowego , zestawienie przybliżonych wymiarów okien budynku A i C stanowi załącznik nr 2 do oferty;
7) obróbka murarska, prace wykończeniowe w tym uzupełnienie ubytków tynków do lica ściany;
8) dwukrotne malowanie wewnętrznych ościeży okiennych białą farbą emulsyjną;
9) dwukrotne malowanie zewnętrznych ościeży okiennych farbą elewacyjną w kolorze obecnej struktury;
10) oczyszczenie nowej stolarki po pracach montażowych i wykończeniowych;
11) wykonanie niezbędnych napraw wszystkich uszkodzeń wynikłych w czasie robót;
12) wywóz i utylizacja gruzu, śmieci i materiałów z demontażu;
13) doprowadzenie terenu prac do należytego stanu i porządku w zakresie Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1180800,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1599000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1180800,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. SOCHBUD s.c. Grzeszczak Oktawian, Nowicki Krystian
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8371795541
7.3.3) Ulica: ul. Polna 7
7.3.4) Miejscowość: Sochaczew
7.3.5) Kod pocztowy: 96-500
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1180800,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2021-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |