Dostawa wysokospecjalistycznego sprzętu jednorazowego użytku dla Oddziału Neurochirurgii
WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY IM. ŚW. JADWIGI W OPOLU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00174416
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-09-08 13:41
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7541873654
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
Wykonawcy
8 przyznanych
AESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
124 955,62 PLNMEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
132 624 PLNNOVASPINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDomasław, PL
80 416,8 PLNCHM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJuchnowiec Kościelny, PL
5346 PLNJOHNSON & JOHNSON POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
145 627,2 PLNSTRYKER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
80 217 PLNNOVASPINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDomasław, PL
278 547,12 PLNNOVASPINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDomasław, PL
80 217 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.