Sukcesywne wykonywanie robót stolarsko-ciesielskich, napraw, wymiany i usuwanie awarii w zasobach własnych i zarządzanych przez Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o.
Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00174178
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00174178/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-09-08 12:37
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-573a5f4d-f456-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8521850722
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty ciesielskie
Wykonawcy
2 przyznane
WALDEMAR WITCZAKPolice, PL · lot 0
131 824,16 PLNJERZY ŻURAWICZStara Dąbrowa, PL · lot 1
181 447,45 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00174178 z dnia 2021-09-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Sukcesywne wykonywanie robót stolarsko-ciesielskich, napraw, wymiany i usuwanie awarii w zasobach własnych i zarządzanych przez Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811015666
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bohaterów Getta Warszawskiego 1a
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-302
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 91 4613692
1.5.8.) Numer faksu: 91 8863350
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@stbs.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://stbs.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/stbs1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywne wykonywanie robót stolarsko-ciesielskich, napraw, wymiany i usuwanie awarii w zasobach własnych i zarządzanych przez Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Spółka z o.o.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-573a5f4d-f456-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00174178
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136626/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Tp 20/DZE/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie robót stolarsko-ciesielskich, związanych z remontami budynków, lokali i przyległego terenu, napraw, wymiany i usuwanie awarii, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego, w zasobach własnych, zarządzanych przez Zamawiającego i budynkach Wspólnot Mieszkaniowych położonych na terenie Gminy Miasta Szczecin. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie realizował między innymi roboty w zakresie: 1) naprawy lub częściowej wymiany zniszczonych elementów stolarki okiennej, drzwiowej, bram wraz z okuciami i zamkami oraz szkleniem i malowaniem; 2) naprawy lub częściowej wymiany podłóg z desek, legarów, płyt drewnianych lub drewnopodobnych wraz wymianą wykładzin podłogowych i listew przyściennych; 3) naprawy lub częściowej wymiany okładzin podestów, stopni, zabiegów wraz z tralkami, poręczami, słupkami itp.; 4) wykonania tablic informacyjnych wraz z ich montażem; 5) przygotowywania, dostarczania i odbioru z lokali wyborczych wyposażenia (urn, kabin itp.) oraz ich montaż i demontaż zgodnie ze zleceniem (także w dni wolne od pracy); 6) udziału w komisyjnych otwarciach lokali wraz z ich zabezpieczeniem poprzez wymianę zamków, naprawę skrzydeł drzwiowych i ościeżnic;oraz inne, podobne rodzajowo prace. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa specyfikacja warunków zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45422000-1 - Roboty ciesielskie
4.5.5.) Wartość części: 131824,16 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne wykonywanie robót stolarsko-ciesielskich, związanych z remontami budynków, lokali i przyległego terenu, napraw, wymiany i usuwanie awarii, zgodnie z zapotrzebowaniem Zamawiającego, w zasobach własnych, zarządzanych przez Zamawiającego i budynkach Wspólnot Mieszkaniowych położonych na terenie Gminy Miasta Szczecin. 3. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca będzie realizował między innymi roboty w zakresie:1) naprawy lub częściowej wymiany zniszczonych elementów stolarki okiennej, drzwiowej, bram wraz z okuciami i zamkami oraz szkleniem i malowaniem;
2) naprawy lub częściowej wymiany podłóg z desek, legarów, płyt drewnianych lub drewnopodobnych wraz wymianą wykładzin podłogowych i listew przyściennych;
3) naprawy lub częściowej wymiany okładzin podestów, stopni, zabiegów wraz z tralkami, poręczami, słupkami itp.;
4) wykonania tablic informacyjnych wraz z ich montażem;
5) przygotowywania, dostarczania i odbioru z lokali wyborczych wyposażenia (urn, kabin itp.) oraz ich montaż i demontaż zgodnie ze zleceniem (także w dni wolne od pracy);
6) udziału w komisyjnych otwarciach lokali wraz z ich zabezpieczeniem poprzez wymianę zamków, naprawę skrzydeł drzwiowych i ościeżnic;
oraz inne, podobne rodzajowo prace. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa specyfikacja warunków zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45422000-1 - Roboty ciesielskie
4.5.5.) Wartość części: 181447,45 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 29,46 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29,46 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 29,46 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Remontowo-Budowlany Waldemar Witczak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8510102063
7.3.3) Ulica: Centralna 27
7.3.4) Miejscowość: Przęsocin
7.3.5) Kod pocztowy: 72-010
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 131824,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 32,57 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 32,57 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 32,57 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usługowo-Produkcyjny Jerzy Żurawicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9551004518
7.3.3) Ulica: Stara Dąbrowa 29A
7.3.4) Miejscowość: Stara Dąbrowa
7.3.5) Kod pocztowy: 73-112
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 181447,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-12-31| 2021-09-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |