Budowa parkingu przy budynkach al. Niepodległości nr 66 i 76 w Inowrocławiu

Miasto Inowrocław

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00173974
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00173974/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-09-08 11:36
Lokalizacja
Inowrocław, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8671fe09-04b2-11ec-b885-f28f91688073
Identyfikator
5562638408
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie parkingów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00173974 z dnia 2021-09-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa parkingu przy budynkach al. Niepodległości nr 66 i 76 w Inowrocławiu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Inowrocław

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350725

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: al. Ratuszowa 36

1.5.2.) Miejscowość: Inowrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 88-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zaqmowienia@inowroclaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.inowroclaw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://inowroclaw.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa parkingu przy budynkach al. Niepodległości nr 66 i 76 w Inowrocławiu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8671fe09-04b2-11ec-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00173974

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-09-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001086/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Budowa parkingów (al. Niepodległości)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00157957/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.1.56.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa parkingu przy budynkach al. Niepodległości nr 66 i 76 w Inowrocławiu, o nawierzchni z kostki betonowej, na 20 miejsc postojowych, w tym dwa miejsca dla osób niepełnosprawnych (powierzchnia łącznie 492,8 m2), zgodnie z dokumentacją projektową i specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych.
Obecnie teren przeznaczony pod parking jest wykorzystywany przez mieszkańców okolicznych budynków wielorodzinnych jako plac postojowy o nawierzchni gruntowo-żużlowej.
2. W zakres zamówienia wchodzi:
1) wykonanie robót rozbiórkowych i ziemnych;
2) wycinka 7 drzew kolidujących z przedmiotem zamówienia;
3) budowa kanalizacji deszczowej z włączeniem w drogę wewnętrzną – demontaż kratek ściekowych, kolektor żelbetowy śr. 200 mm, 3 studnie rewizyjne, wykonanie kratki ściekowej;
4) wykonanie warstw konstrukcyjnych nawierzchni parkingu oraz jezdni manewrowej: warstwa odsączająca, stabilizacja podłoża cementem, podbudowa betonowa, nawierzchnia z kostki betonowej;
5) położenie krawężników i oporników betonowych;
6) wykonanie humusowania terenu wraz z obsianiem trawą;
7) regulacja wysokościowa urządzeń obcych;
8) oznakowanie drogowe – poziome i pionowe;
9) sadzenie zastępcze 10 drzew (w miejscach wskazanych przez Zamawiającego);
10) pielęgnacja trawników i posadzonych drzew.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Działając na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych, Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu postępowania, ponieważ nie złożono żadnej oferty.
2021-09-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane